Iinkownia

• Czw. 9:30-14:00
  • Pt.   8:00-12:00

1. www.wybieramzawod.pl  -
Kwestionariusz postaw twórczych vs.odtwórczych /testy i materiały/

2. www.predyspozycje.interium.com.pl
Rozpoznanie predyspozycji i zainteresowań

3. www.poznajswiat.ecorys.pl
Poznaj swoje zainteresowania i świat szkolnictwa  zawodowego

4. www.labiryntzawodow.progra.pl
Labirynt zawodów

5. www.perspektywy.pl  -  Zawody

6. www.euroguidance.pl     -
Przewodnik  po zawodach

7.  www.koweziu.edu.pl
Podstawy programowe kształcenia o zawodach

8. www.youtube.com/user/koweziu
Filmy o zawodach

• Z przyjemnością informujemy, ze do finału XXXIV Konkursu Matematycznego
    im. prof. Jana Marszała w Łańcucie awansowali:
    Szerszeń Klaudia Ia
    Dąbrowska Dominika IIa
    Ewelina Florczak IIIa

• Informujemy, że olimpiada języka angielskiego odbędzie się w dniu 14.11.2018 r. ( tj. wtorek) o godzinie 9.00  w salach 205 i 203

• W związku z przypadającą w tym tygodniu  setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę,  zachęcamy młodzież naszej szkoły do aktywnego włączenia się w przygotowywane obchody i skłaniamy do napisania  ŻYCZEŃ DLA POLSKI. Wszyscy  uczniowie  mają niepowtarzalną okazję, by umieścić swoje życzenia dla Ojczyzny na specjalnej mapie Polski, która znajduje się obok sekretariatu szkoły. Napiszcie czego dziś życzycie naszym rodakom i Polsce . Najciekawsze życzenia zostaną publicznie odczytane na szkolnej uroczystości.
    Życzenia można wpisywać do czwartku - 8 listopada.

• Ogłoszenie

Informujemy, że w dniu 5 listopada o godzinie 1045 na sali gimnastycznej odbędzie się wykład motywacyjny prowadzony przez Nauczyciela Roku 2008 - Pana Dariusza Kulmę.
    W wykładzie uczestniczą klasy II i III.

• Zapraszamy wszystkich uczniów na zajęcia z piłki koszykowej w każdy wtorek o godzinie 15.00

• W związku z przypadającą w 2018 r. setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę zachęcamy młodzież naszej szkoły do aktywnego włączenia się w przygotowywane obchody i zapraszamy do udziału w konkursach – plastycznym, literackim i muzycznym. Celem ich  jest kształtowanie świadomej postawy obywatelskiej i patriotycznej, poszerzenie wiedzy historycznej a także rozwijanie kreatywności oraz artystycznej wrażliwości uczniów.

KONKURS PLASTYCZNY„ BARWY NIEPODLEGŁOŚCI”

Tematyka – wykonanie pracy plastycznej, która będzie poświęcona wydarzeniom związanym z historią i odzyskaniem przez Polskę niepodległości w 1918 r. lub szeroko pojętym patriotyzmem.

• Przewodnicząca Rady Rodziców przy Zespole Szkół Ogólnokształcących zaprasza klasowe rady rodziców na zebranie, które odbędzie się w dniu 18 października 2018 r. o godzinie 16.00 w sali 105.

• 15.10.2018

Moduł Galeria zdjęć został zmodyfikowany