Iinkownia

• Czw. 10:00-13:00
  • Pt.     9:00-13:00

1. www.wybieramzawod.pl  -
Kwestionariusz postaw twórczych vs.odtwórczych /testy i materiały/

2. www.predyspozycje.interium.com.pl
Rozpoznanie predyspozycji i zainteresowań

3. www.poznajswiat.ecorys.pl
Poznaj swoje zainteresowania i świat szkolnictwa  zawodowego

4. www.labiryntzawodow.progra.pl
Labirynt zawodów

5. www.perspektywy.pl  -  Zawody

6. www.euroguidance.pl     -
Przewodnik  po zawodach

7.  www.koweziu.edu.pl
Podstawy programowe kształcenia o zawodach

8. www.youtube.com/user/koweziu
Filmy o zawodach

Piątek 27.04.2018
  • 8:00 msza święta w kościele

9:00 pożegnanie klas trzecich na sali gimnastycznej

•

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (80% poprawnych odpowiedzi) otrzymała uczennica klasy IIb Małgorzata Czuba.

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (75%) otrzymała uczennica klasy III gimnazjum Amelia Malisz.

Miłosz Siadkowski, uczeń klasy IIgA otrzymał dyplom za uzyskanie najlepszego wyniku wśród uczniów klasy drugiej gimnazjum.

• XII EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO

„MŁODZI A JAN PAWEŁ II”

Temat

„Zachęceni przez św. Jana Pawła II wołajmy

o dary Ducha Świętego”

REGULAMIN KONKURSU

• Z przyjemnością informujemy, że Ewelina Florczak i Piotr Żak, uczniowie klasy IIa, zakwalifikowali się do finału Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji.
    Gratulujemy.

• W dniu 04.04.2018 w MZS nr 4 w Krośnie odbyła się gala rozdania nagród w V Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów. Nagrody wręczał dyrektor szkoły Pan Witold Deptuch wraz z organizatorkami konkursu.

Po rozdaniu nagród wystąpiły najpierw uczennice z repertuarem piosenek a nastepnie Grupa Ekspresji Tanecznej Teatru Vacuum ze spektaklem „Peggy i Pani Róża” w całości przygotowanym przez uczniów II Liceum w Krośnie.

Konkurs odbywał się na dwóch poziomach: poziom pierwszy – szkoły podstawowe i  gimnazja, poziom drugi – szkoły ponadgimnazjalne (oddzielnie klasy pierwsze, oddzielnie klasy drugie i trzecie).

• Wyniki  Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego im. Braci Grimmów w Krośnie
    Michał Haduch zajął 2. miejsce w kategorii  klas drugich i trzecich gimnazjum,
    Sandra Rymarz  (3c) została wyróżniona w kategorii klas drugich i trzecich szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulujemy.

• Konkurs Sentencji Łacińskich odbędzie się w najbliższy poniedziałek  (09.04 2018r.) o godzinie 8:00.

Listy uczestników zostaną wywieszone na drzwiach sal: 107, 23, 104.

• W dniu 27.03.2018 r.  (tj. wtorek)  po 3 lekcji uczniowie klas 1c i 1d wychodzą do kina na Międzypowiatowe Dni Teatru.  Prosimy nauczycieli uczących w tych klasach, o opiekę podczas spektakli.
    Po zakończeniu uczniowie nie wracają już na lekcje.