Dane REGON: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W BRZOZOWIE

Pedagog/doradztwo zawodowe

Godziny pracy pedagoga szkolnego

Czwartek 14.12.2017
  • Z przyjemnością informujemy, że Bartłomiej Kołodziej z klasy 2 e zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Geograficznej. Gratulujemy.

• Z przyjemnością informujemy, że Komitet Główny Olimpiady Języka Francuskiego zakwalifikował do Etapu Okręgowego uczennicę klasy IIC Julię Mączkę. Gratulujemy i życzymy sukcesu podczas zawodów okręgowych, które odbędą się 12 stycznia 2018r. w Krakowie.

Nauczyciel Języka Francuskiego

Jadwiga Krygowska

• 04 grudnia  2017 r. w naszej szkole odbył  Finał Wojewódzki Licealiady w Szachach Drużynowych. W zawodach wzięło udział  12 najlepszych drużyn z województwa podkarpackiego. Z.S.O. w Brzozowie reprezentowali: Aleksandra Kozubal ( 3d ), Zuzanna Jurkiewicz ( 2f ), Piotr Żak ( 2a ) oraz Szymon Jamrugiewicz (2e). Nasza drużyna zajęła bardzo wysokie trzecie miejsce ustępując jedynie bardzo silnym zespołom z Rzeszowa i Krosna.
    Dodatkowo tytuł najlepszej zawodniczki  na 4 szachownicy zdobyła Zuzanna Jurkiewicz.

• 05.12.2017

Konkurs języka niemieckiego "Verstehen Mogalo" odbędzie się 7.12.17 w sali 102 o godzinie 9:45

• 05.12.2017

28.11.2017r. nasza szkoła była gospodarzem Rejonowej  Licealiady w tenisie  stołowym  dziewcząt. W zawodach brały udział drużyny z powiatów brzozowskiego, sanockiego i leskiego.
    Zawodniczki z naszej szkoły: Karolina Konopka (3f), Zuzanna Jurkiewicz (2f) oraz  Alicja Pietranowicz  (2b) zdobyły I miejsce  i zakwalifikowały się na finał wojewódzki, który rozgrywany będzie 19 grudnia w Nowej Sarzynie.

Gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów.

• W dniu 15.11.2017 r odbyła się lekcja terenowa w formie wycieczki  do zakładu ARTGOS  S.A w Brzozowie. Lekcja przeprowadzona była  z podstaw przedsiębiorczości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W zajęciach tych uczestniczyli uczniowie klasy I E.

W ramach tych zajęć uczniowie zostali zapoznani:

a) z  działem produkcyjnym produktów:

- rodzajami maszyn  używanych do produkcji produktów,

- surowcem używanym do produkcji wyrobów,

- z rodzajami form używanych do produkcji

• 20 listopada w naszej szkole rozegrane zostały Rejonowe Zawody w Szachach Drużynowych
    w ramach licealiady. W zawodach wzięło udział  5  szkół z powiatów leskiego ,sanockiego
     i brzozowskiego.   Nasza drużyna w składzie: Aleksandra Kozubal  (3d ), Zuzanna Jurkiewicz  (2f),
    Piotr Żak  (2a) i Szymon Jamrugiewicz  (2e) zajęła  ostatecznie I miejsce ( przy remisie punktowym
    ze  szkołą  II L.O.  Sanok) dzięki wygranej partii Aleksandry Kozubal na pierwszej szachownicy z zawodnikiem szkoły II LO z Sanoka.