• Sukces w XV Ogólnopolskiej Olimpiadzie „O Diamentowy Indeks AGH”

      16.05.2022

      24 kwietnia odbył się trzeci, centralny etap XV Ogólnopolskiej Olimpiady „O diamentowy indeks”, w którym udział wzięli nasi uczniowie, obecnie już absolwenci klasy 3Ag - Tomasz Kurcoń oraz Bartosz Buczek. Bartek dodatkowo przystąpił na tym etapie do rozwiązania zadań z informatyki. Obaj chłopcy w matematycznej rywalizacji poradzili sobie świetnie!! Tomasz Kurcoń uzyskał tytuł laurata II stopnia z matematyki, co oznacza, że uplasował się w drugiej dziesiątce spośród 275 startujących, zaś Bartosz Buczek otrzymał tytuł laureata III stopnia z matematyki, oraz tytuł finalisty z informatyki. Tym samym chłopcy, mimo że do ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego zostało jeszcze kilka tygodni, mają już zagwarantowane miejsca na określonych w regulaminie kierunkach AGH.

     • Startuje nabór 2022/2023

      16.05.2022

      Drodzy Ósmoklasiści!

      Przypominamy - nabór do wszystkich oddziałów klas pierwszych rusza 16 maja, a zatem już dziś!

      Pamiętajcie, że w przypadku wyboru nauki w klasie dwujęzycznej:

      • czas na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły upływa wcześniej, niż w przypadku pozostałych odziałów, bo już 31 maja,
      • 7 czer
     • Kangur Matematyczny 2022

      12.05.2022

      17 marca odbył się Międzynarodowy konkurs Kangur matematyczny 2022, w którym wzięło udział 42 uczniów naszej szkoły.

      Wyróżnienia otrzymali:

      W kategorii Junior klasa I liceum

      • Justyna Kielar klasa 1a

      W kategorii Junior klasa II liceum

      • Karol Rak klasa 2a

      W kategorii Student klasa III liceum

     • Nasze szczypiornistki vicemistrzyniami województwa!!!

      06.05.2022

      W czwartek 28 kwietnia drużyna piłki ręcznej dziewcząt rozegrała swój ostatni turniej w tym roku szkolnym - Finał Wojewódzki Licealiady. Po wygraniu zawodów powiatowych, rejonowych oraz półfinału wojewódzkiego nasze szczypiornistki walczyły o medale w turnieju finałowym!!! Szczypiornistki z naszego LO uległy jedynie drużynie szkoły sportowej z Rzeszowa - V LO Rzeszów, pokonując drużyny z I LO Sanok i ZSE Mielec oraz zapewniły sobie II miejsce w województwie podkarpackim To historyczny sukces naszych szczypiornistek, ponieważ nigdy w historii szkoły nasze drużyny nie zdobyły medalu w grach drużynowych

     • Kochani maturzyści!

      30.04.2022

      Za Wami czas szkolnych doświadczeń, wiele niezapomnianych, może czasami trudnych ale i również pięknych chwil. Przed Wami nowy rozdział życia, a wraz z nim nowe wyzwania, plany, marzenia i nadzieje…

      Dziś, u progu dorosłości, życzymy Wam jedynie właściwych wyborów, satysfakcji płynącej z osiąganych celów, matury na 100%, wiary w moc własnych możliwości, dobrych ludzi wokół i radości życia w każdej z czekających Was chwil. Cieszcie się życiem, spełniajcie marzenia, odkrywajcie świat i pamiętajcie o tym, że nasze drzwi zawsze pozostaną dla Was otwarte!

     • Półfinał wojewódzki w pływaniu

      29.04.2022

      27.04.2022 w Krośnie odbył się półfinał wojewódzki licealiady w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali:Karolina Paczkowska, Kacper Data, Aleksander Gregorowicz, Jausz Kamil, Tomasz Kurcoń, Szymon Leń, Karol Muszyński, Filip Paczkowski, Kacper Turoń.

      Karolina Paczkowska w stylu dowolnym dziewcząt zajęła II miejsce, a Filip Paczkowski w tej samej konkurencji chłopców zajał III miejscie.Sztafeta chłopców zajęła IV miejsce.

     • V Maraton Maturalny z matematyki

      27.04.2022

      22 kwietnia uczniowie klas maturalnych brali udział w kolejnym - V Maratonie Maturalnym z Matematyki. Tym razem w wydarzeniu wzięło udział 48 uczniów, 26 uczniów w zakresie podstawowym oraz 22 w zakresie rozszerzonym. Maraton przebiegał jak poprzednio w trzech częściach. Moduł pierwszy, trwający tym razem 60 minut, miał formę wykładowo-ćwiczeniową. Uczniowie z pomocą nauczycieli rozwiązywali typowe zadania maturalne m.in. zadania dotyczące ciągów, rachunku prawdopodobieństwa, geometrii analitycznej, planimetrii i zadania na dowodzenie. Po krótkiej przerwie przystąpili do części drugiej: mini – matury, która trwała 90 minut i pozwoliła uczniom samodzielnie zmierzyć się z podobnymi (i nie tylko) zadaniami. Ostatni- trzeci moduł był podsumowaniem i krótkim omówieniem matury.

   • RANKING LICEÓW I TECHNIKÓW

  • Librus Synergia
  • Zegar

   Niedziela 22.05.2022
  • liczba odwiedzin: 9944556