Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
  • Awans do II etapu Olimpiady Geograficzej

Z przyjemnością informujemy, że Bartłomiej Kołodziej z klasy 2 e zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Geograficznej. Gratulujemy.

• Awans do etapu Okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego

Z przyjemnością informujemy, że Komitet Główny Olimpiady Języka Francuskiego zakwalifikował do Etapu Okręgowego uczennicę klasy IIC Julię Mączkę. Gratulujemy i życzymy sukcesu podczas zawodów okręgowych, które odbędą się 12 stycznia 2018r. w Krakowie.

Nauczyciel Języka Francuskiego

Jadwiga Krygowska

• 04 grudnia  2017 r. w naszej szkole odbył  Finał Wojewódzki Licealiady w Szachach Drużynowych. W zawodach wzięło udział  12 najlepszych drużyn z województwa podkarpackiego. Z.S.O. w Brzozowie reprezentowali: Aleksandra Kozubal ( 3d ), Zuzanna Jurkiewicz ( 2f ), Piotr Żak ( 2a ) oraz Szymon Jamrugiewicz (2e). Nasza drużyna zajęła bardzo wysokie trzecie miejsce ustępując jedynie bardzo silnym zespołom z Rzeszowa i Krosna.
    Dodatkowo tytuł najlepszej zawodniczki  na 4 szachownicy zdobyła Zuzanna Jurkiewicz.

Gratulujemy dobrej gry i wysokiego miejsca oraz życzymy dalszych sukcesów.

• Konkurs Verstehen Mogalo

05.12.2017

Konkurs języka niemieckiego "Verstehen Mogalo" odbędzie się 7.12.17 w sali 102 o godzinie 9:45

• Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Podatkach

Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Podatkach - zapraszamy do udziału

• Rejonowa Licealiada - tenis stołowy dziewcząt.

05.12.2017

28.11.2017r. nasza szkoła była gospodarzem Rejonowej  Licealiady w tenisie  stołowym  dziewcząt. W zawodach brały udział drużyny z powiatów brzozowskiego, sanockiego i leskiego.
    Zawodniczki z naszej szkoły: Karolina Konopka (3f), Zuzanna Jurkiewicz (2f) oraz  Alicja Pietranowicz  (2b) zdobyły I miejsce  i zakwalifikowały się na finał wojewódzki, który rozgrywany będzie 19 grudnia w Nowej Sarzynie.

Gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów.

• Swiatowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniu 15.11.2017 r odbyła się lekcja terenowa w formie wycieczki  do zakładu ARTGOS  S.A w Brzozowie. Lekcja przeprowadzona była  z podstaw przedsiębiorczości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W zajęciach tych uczestniczyli uczniowie klasy I E.

d) z działem projektowania produktów

- projetkowaniem form używanych do produkcji wyrobów (komputerowo)

• Rejonowe Zawody w Szachach Drużynowych.

20 listopada w naszej szkole rozegrane zostały Rejonowe Zawody w Szachach Drużynowych
    w ramach licealiady. W zawodach wzięło udział  5  szkół z powiatów leskiego ,sanockiego
     i brzozowskiego.   Nasza drużyna w składzie: Aleksandra Kozubal  (3d ), Zuzanna Jurkiewicz  (2f),
    Piotr Żak  (2a) i Szymon Jamrugiewicz  (2e) zajęła  ostatecznie I miejsce ( przy remisie punktowym
    ze  szkołą  II L.O.  Sanok) dzięki wygranej partii Aleksandry Kozubal na pierwszej szachownicy z zawodnikiem szkoły II LO z Sanoka.

Zawodnikom gratulujemy  udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

• Powiatowe drużynowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców.

16 listopada 2017r. w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie zostały rozegrane zawody drużynowego tenisa stołowego w ramach powiatowej licealiady dziewcząt i chłopców.

W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały:  Karolina Konopka ( 3f ), Alicja Pietranowicz (2b) oraz  Magdalena Nogaj ( 2b ) zdobywając  I  miejsce po dwóch wygranych meczach z Z.S.E.  i  Z.S.B.
    premiowane awansem na zawody rejonowe.

W kategorii chłopców niespodziewanie nasza drużyna w składzie: Michał Haduch ( 1a ) i Mateusz Susło  ( 3d ) zajęła  2 miejsce z awansem na zawody rejonowe w ramach licealiady.

• konkurs Geo-Planeta

W dniu 24 listopada 2017r. tj. piątek
    odbędzie się Konkurs Geo-Planeta
    dla uczniów GD i LO

- 2 lekcja godzina 8.55 – sala 204 ( Gimnazjum )

- 3 lekcja godzina 9.45 – sala 107 ( LO )

• Zmiana podziału godzin

Na stronie szkoły został opublikowany plan lekcji obowiązujący od 13.11.2017r.

Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • Indywidualne zawody tenisa stołowego

31 października 2017r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w Brzozowie zostały rozegrane indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo powiatu brzozowskiego w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.