Środa 19.09.2018

• TRENING LEKKOATLETYCZNY PRZED ZAWODAMI LIGI LEKKOATLETYCZNEJ

W środę 19 września 2018r. odbędzie się trening lekkoatletyczny przed Rejonową Licealiadą w  Lidze Lekkoatletycznej.

Trening na stadionie Mosir Brzozów lekcja 6-7-8,  godzina 12.30-15.00.

Konkurencje lekkoatletyczne:

100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem sztafeta 4x100m.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

p. M.Kaczkowska

• Aktualizacja danych

Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
  • 17.09.2018

• Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

14 września 2018r. uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w Narodowym Czytaniu „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego, które odbyło się w Parku Jordanowskim w Brzozowie. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez Ruch Poetycki „Zgrzyt” przy współpracy z brzozowską filią Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i swoją istotą wpisało się w cykl spotkań odbywających się w całym kraju z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W bieżącym roku celem Narodowego Czytania stało się upamiętnienie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kolejne fragmenty powieści zostały odczytane m. in. przez przedstawicieli brzozowskich szkół, Biblioteki Pedagogicznej, Urzędu Miasta i Gminy czy poetów z powiatu brzozowskiego. Niewątpliwie dla uczestniczących w spotkaniu licealistów była to literacka przygoda o niecodziennym charakterze, pozwoliła bowiem spojrzeć na opisaną przez Stefana Żeromskiego historię z nieco innej  perspektywy niż ta znana z lekcji języka polskiego.

Joanna Nowak - Kopeć

• Aktualizacja danych

Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane

Sekcja Siatkówki
    I Lo w Brzozowie ogłasza nabór do sekcji piłki siatkowej dziewcząt i chłopców prowadzonej w ramach programu sks.
    Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby które chciałyby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z siatkówką.
    Pytania prosimy kierować do opiekuna grup - Tomasz Podulki.

Pierwszy trening dziewcząt: środa 19.09 o godzinie 15:00.

Zapraszamy !
  • 14.09.2018

• OGŁOSZENIE
    Od dnia 13.09.2018r. (czwartek) klasa III B uczyć się będzie w sali 21, natomiast od dnia 17.09.2018r.(poniedziałek) klasa I A uczyć się będzie w sali 23 - do odwołania.

• Nabór wniosków o przyznanie stypendium z Urzędu Marszałkowskiego

Informujemy, że  Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w okresie od 10 do 21 września 2018 r. prowadził będzie nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu pn. Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne – rok szkolny 2018/2019.

Szczegółowe warunki udziału w projekcie określone zostały w Regulaminie przyznawania stypendiów, który wraz z pozostałą dokumentacją dostępny jest do pobrania ze strony internetowej www.podkarpackie.edu.pl, zakładka 2018/2019 Szkolnictwo ogólne, następnie: dokumenty do pobrania.

Wnioski o przyznanie stypendium można wypełniać w tzw. Generatorze wniosków dostępnym na stronie www.podkarpackie.edu.pl.

WAŻNE!! W związku z wystąpieniem w ostatnim czasie trudności technicznych serwisu www.podkarpackie.edu.pl, zostały wprowadzone w systemie zmiany techniczno - organizacyjne przy wypełnianiu wniosku, jego przesyłaniu w wersji elektronicznej i drukowaniu, polegające na tym, że z jednego konta zarejestrowanego w systemie można złożyć tylko jeden wniosek stypendialny. Więc uczniowie wraz z nauczycielami (opiekunami) zakładają konta oddzielnie dla każdej osoby.

• Zmian podziału godzin od 10.09.2018

Na stronie skoły opublikowany został plan lekcji obowiązjący od 10.09.2018

• Rozpoczęcie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcacych na  rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w dniu 3 września 2018r.

Program uroczystości:

8.00 – Msza święta  w Bazylice Mniejszej  w Brzozowie.

9.15 – Odsłonięcie pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego - plac przy ul. Armii Krajowej 1

Po zakończeniu uroczystości  pod pomnikiem zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w sali gimnastycznej ZSO w Brzozowie.

Nabór 2018/19

Listy kandydatów przyjętych do I Liceum Ogólnokształcącego zostaną wywieszone w szkole 09 .07.2018 o godzinie 10:00

• Matura 2018

Rozdanie świadectw maturalnych odbędzie się

3 lipca o godzinie 9:00

na sali gimnastycznej.

• NABOR 2018

Listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do I Liceum Ogólnokształcacego zostaną wywieszone w szkole w dniu 29.06.2018 godz. 10:00

• 22.06.2018

Mecz piłki ręcznej Nauczyciele – Uczniowie

Tuż przed wakacjami - 18 czerwca 2018r. rozegrano towarzyski mecz piłki ręcznej. Przeciwko sobie stanęły:  drużyna złożona z nauczycieli i absolwentów naszej szkoły oraz drużyna chłopców ZSO.

Mecz pełen pięknych akcji, technicznych sztuczek i  parad bramkarzy zakończył się remisem 29-29.   W serii rzutów karnych lepsi okazali się nauczyciele wspierani przez absolwentów naszej szkoły, wygrali wynikiem 7-5.

To było piękne widowisko sportowe, rozegrane w bardzo sympatycznej atmosferze. Mecz rewanżowy tych drużyn zapowiedziano na wrzesień.

Gratulujemy obu drużynom.

• Stypendium z Urzędu Marszałkowskiego

Informujemy, że nabór wniosków o przyznanie stypendium z Urzędu Marszałkowskiego na rok szkolny 2018/2019 planuje przeprowadzać się we wrześniu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej :

• Zajęcia sportowe

Zapraszamy na ostatnie zajęcia sportowe w ramach programu SKS , które odbędą się w dniu 21.06.2018 ( czwartek) o godzinie 10.00.

• Zakończenie roku szkolnego 2017/18

8:00 - Msza Święta w Kolegiacie Brzozowskiej

9:15 - spotkanie ogóne na sali gimnastycznej.

Po spotkaniu przejście z wychowcami do klas

• 13.06.2018

strona: