• OLIMPIADA ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczaniach społecznych”.

• 23.06.2020
        •

19 czerwca 2020r. odbył się II etap Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Pierwszy raz w historii Olimpiady ze względu na sytuację związaną ze stanem epidemicznym etap wojewódzki odbył się on-line. Wzięło w nim udział 288 zespołów z całej Polski. Z naszego województwa rywalizowało 18 szkół. Naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Haduch i Laura Hędrzak z klasy 1Bg oraz Dorota Bieniasz z klasy 1Cg. Dziewczynom należą się ogromne gratulacje, gdyż w ostatecznych wynikach zdobyły tyle samo punktów , co 2 i 3 drużyna, lecz przegrały w rozstrzygnięciu czasowym 12 sekundami, co spowodowało, że ostatecznie zajęły 4 miejsce przegrywając z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Jana Szczepanika w Krośnie.

Gratulacje!!!

• Konkurs Języka Francuskiego

• 15.06.2020
        • Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 2b Kacper Częczek zajął III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Francuskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Wyniki konkursu Kangur Matematyczny

• 15.06.2020
        • W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny został przeprowadzony zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl

Do konkursu w naszej szkole przystąpiło 51 osób: w kategorii Junior klasa I po szkole podstawowej 19 osób, w kategorii Junior klasa I po gimnazjum 11 osób