• Dyskoteka

• 14.02.2023
        • Drodzy uczniowie, zapraszamy jutro (środa 15 luty) na szkolną dyskotekę walentynkową. Dyskoteka odbędzie się od godziny 17:00 do 21:00, wstęp 5 zł.

Samorząd uczniowski.

• POCZTA WALENTYNKOWA

• Jeśli kogoś lubisz,

Napisz kartkę, narysuj serduszko, ułóż wierszyk,

Dodaj imię, nazwisko i klasę swojej walentynki.

Wrzuć kartkę do walentynkowej skrzynki (koło sekretariatu szkoły).

14 lutego "miłosny listonosz" dostarczy kartki do adresatów.

Pamiętaj!

Walentynkowa karta może wyrażać nie tylko miłość, ale też sympatię. Może być wyrazem przyjaźni, wdzięczności, okazją do skierowania miłych słów.

Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli, aby 14 lutego ubrali się na czerwono albo założyli element garderoby w tym kojarzącym się z gorącym uczuciem kolorze.

Zachęcamy do zabawy!

Samorząd uczniowski I LO

• Rejonowe zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

• 09.02.2023
        • Po wygranych zawodach powiatowych w tenisie drużynowym zarówno wśród chłopców jak
          i dziewcząt zawodnicy z naszej szkoły rywalizowali w rozgrywkach licealiady na etapie
          rejonowym, gdzie przyszło im się zmierzyć z najlepszymi drużynami z powiatu sanockiego.
          Chłopcy swoje zawody rozgrywali w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie dnia 2 lutego
          2023 roku, gdzie po wszystkich wygranych meczach zajęli I miejsce awansując tym samym
          do finału wojewódzkiego.

Dziewczęta swoje mecze rozgrywały w naszej szkole w dniu 06.02. 2023 r. Idąc śladem
          swoich kolegów również bez porażki zakończyły zawody rejonowe zajmując w nich I miejsce
          premiowane awansem do dalszych rozgrywek na etapie wojewódzkim.

W kategorii chłopców naszą szkołę reprezentowali:
          1. Filip Dereń 3E
          2. Kamil Duplaga 4E
          3. Wojciech Rzepka 4E

W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały:
          1. Kuś Karolina 4D
          2. Julia Komska 3E
          3. Edyta Malik 1C

Dodatkowo dziękujemy uczniom, którzy byli sędziami przy meczach rozgrywanych w naszej
          szkole za pomoc w organizacji zawodów na etapie rejonowym – a byli to:
          Wiktoria Wolańska (1B2), Hanna Wolańska (1D2), Natalia Rzepka (2C),Wiktoria Morajko
          (1B1), Wojciech Rzepka (4E) oraz Miłosz Konieczny (4E).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

• 3. miejsce naszych szczypiornistek w półfinale wojewódzkim

• 09.02.2023
        • We wtorek 7.02.2023r szczypiornistki z Brzozowskiego Kazika wzięły udział w półfinale wojewódzkim Licealiady, który odbył się w Krośnie.

W turnieju tym nieznacznie uległy drużynie z ZS Iwonicz oraz wygrały zdecydowanie z ZSNiG Krosno. Po zaliczeniu meczu z I LO Sanok z zawodów rejonowych nasze zawodniczki zajęły miejsce 3.

• Awans do turnieju barażowego dla naszych szczypiornistów

• 09.02.2023
        • Poniedziałek 6.02.2023r. był dniem Półfinału Wojewódzkiego Licealiady w piłce ręcznej chłopców, który odbył się w I LO w Sanoku.

Nasi szczypiorniści świetnie poradzili sobie w meczach z kolegami z ZSMech. Krosno i MZSP Miejsce Piastowe wygrywając oba spotkania.Po zaliczeniu wyniku meczu z gospodarzami z zawodów rejonowych nasi szczypiorniści uzyskali awans do turnieju barażowego.