• 14.10.2022
        • Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole celebrowany był 12 października i przyjął formę uroczystości, w którą aktywnie zaangażowali się zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Akademia przygotowana przez klasy 2a i 2bm, pod czujnym okiem wychowawców - pani Bernardety Siegel- Wojnickiej i pana Lesława Franusa, miała formę kabaretu w humorystyczny sposób przedstawiającego lekcję matematyki oraz teleturnieju „Kazimierzowy” bazującego na popularnym na programie „Familiada”. Przeciwnikami w konkurencji byli uczniowie z Samorządu Uczniowskiego rywalizujący z nauczycielami oraz Panią Dyrektor Dorotą Kamińską. Humor i zabawa połączone zostały z muzyką oraz życzeniami zaadresowanymi do całej społeczności szkolnej ILO, ponieważ 14 października to nasze wspólne święto.

• Lekcja terenowa z geografii

• 14.10.2022
        • Lekcje geografii wcale nie muszą być nudne!! Wystarczy wyjść poza strefę szkolnego komfortu, a świat w najciekawszy z możliwych sposobów odsłoni przed nami skrywane tajemnice.

Na zdjęciach uczniowie klas 3e i 4e wraz z opiekunami, odkrywający podczas lekcji terenowej uroki rezerwatu przyrody nieożywionej Prządki oraz klimat Zamku Kamieniec w Odrzykoniu

• Informacja dotycząca rekolekcji

• 11.10.2022
        • W dniu 13.10.2022 r. w naszej szkole odbędą się jednodniowe rekolekcje pod hasłem: „Jeśli nie Bóg to co?”

Organizacja zajęć:

8.30 – spotkanie w salach z wychowawcami

9.00- zawiązanie wspólnoty,  konferencja i Msza Święta w Bazylice Mniejszej
          w Brzozowie

• IV edycja Akademii ProtoLab z Podkarpackim Centrum Innowacji

• 10.10.2022
        • Ekologia i zrównoważony rozwój to temat IV edycji Akademii ProtoLab - programu edukacyjnego połączonego z konkursem!

Mieszkasz, uczysz się lub studiujesz na Podkarpaciu? Masz między 16 a 30 lat i chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania projektami, tematyki startupowej, biznesowej oraz rozwijać kompetencje miękkie?

Dołącz do Akademii ProtoLab ➡ https://event.pcinn.org/akademiaprotolab

Zmierzysz się z nowymi wyzwaniami, nawiążesz ciekawe znajomości, a także będziesz mieć szansę na zrobienie czegoś innowacyjnego! Może to być aplikacja, platforma, usługa czy produkt – ograniczeniem jest tyko Twoja kreatywność!

✅ Otrzymasz certyfikat oraz szansę na dalszy rozwój i zdobycie bonu konstruktorskiego do 15 tys. złotych!

Zapisy trwają do 16 października, więc nie zwlekaj!

👉 https://event.pcinn.org/akademiaprotolab

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Podkarpacki Kurator Oświaty, PCEN w Rzeszowie, Podkarpacki Klaster Energii Odnawialnej, PARP.

• Nasi licealiści w sportowej czołówce województwa

• 07.10.2022
        • 6 października nasi sportowcy wybrali się w podróż do Stalowej Woli, by rywalizować w Festiwalu Sztafet. Znowu pokazali, że liczą się w sportowej czołówce województwa.

Chłopcy w sztafecie 4x400m powtórzyli zeszłoroczny wynik i zajęli miejsce 2.

Dziewczynki 4x400m zajęły miejsce 5.

Sztafety chłopców i dziewcząt 4x100m zajęły dalsze miejsca.

Ogromne gratulacje dla wszystkich biegaczy.

Dziękujemy za zacięta walkę.