• 8 miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w biegach indywidualno-drużynowych dziewcząt

• 18.04.2024
        • Runda wiosennych biegów przełajowych dobiegła końca. Zwieńczeniem rywalizacji był Finał Wojewódzki Licealiady w biegach indywidualno-drużynowych, który został rozegrany 17 kwietnia tradycyjnie w Kolbuszowej.

Na leśnej trasie rywalizowały nasze biegaczki wśród 12 najlepszych drużyn Podkarpacia.

Ostatecznie swój występ zakończyły na miejscu 8.

Indywidualnie najlepszy wynik osiągnęła Martyna Górniak -11m.

Gratulujemy naszym walecznym biegaczkom!

• I miejsce w powiatowej Licealiadzie w Piłce Halowej chłopców

• 18.04.2024
        • 15 kwietnia 2024r. w  I Liceum Ogólnokształcącym w  Brzozowie odbył się Turniej Powiatowej Licealiady w piłce halowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
          Drużyna z naszej szkoły rozegrała bardzo udane zawody i po dwóch wygranych meczach zajęła  I miejsce.
          Wyniki meczów
          I LO – ZSB 4 : 2
          I LO – ZSE 6 : 3
          ZSE – ZSB 1 : 3

Skład zespołu: Kacper Targowski (4b), Paweł Kobiałka (4b), Gabriel Starzak ( 4e), Dominik Dydak (4e)  Filip Dereń (4e), Kacper Pelczar (4e), MichałChęć (4d), Michał Łuczycki (2e), Szymon Wrona (2e), Hubert Fil (1e),Gabriel Pocałuń (1e)

Dziękujemy całej drużynie za pełne zaangażowanie i poświęcenie podczas meczów i życzymy dalszych sukcesów.

• V miejsce w województwie naszych koszykarzy w Licealiadzie

• 16.04.2024
        • Zakończyła się rywalizacja naszych koszykarzy w Licealiadzie. Zajmując V miejsce w województwie w całym cyklu rozgrywek wygrywamy 7 na 9 meczy, pokonując: ZEB Brzozów, ZSE Brzozów, ILO Sanok, LO Lesko, ZSL Ustrzyki Dolne, LO Strzyżów, ZST Mielec, przegrywając ze szkołami I LO Krosno i ILO Łańcut.

Gratulacje dla całej drużyny w składzie: Alan Bartkowski, Filip Mazur, Andrzej Data, Jakub Pilawski, Antoni Kustroń, Kacper Turoń, Bartosz Lutecki, Mateusz Grzyb, Filip Siwak, Wiktor Lorenc, Gabriel Pocauń, Michał Łuczycki, Joachim Skiba, Maksymilian Wawczak

• Szkolenie strzeleckie

• 16.04.2024
        • W dniach 11 i 12 kwietnia w naszej szkole  odbyło się szkolenie strzeleckie w ramach akcji zorganizowanej przez Akademicki Związek Sportowy w Rzeszowie pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej.
          Program szkolenia obejmował zagadnienia związane z bezpieczeństwem i wymogami zachowania się na strzelnicy sportowej, nauki właściwej postawy strzeleckiej, celowania i oddania strzału  a także z budową broni.

Uczniowie  wszystkich klas trzecich mieli w większości po raz pierwszy okazję postrzelać  z  broni krótkiej i długiej na tzw. wirtualnej strzelnicy z replik prawdziwej broni.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom  za pełne zaangażowanie i udział w szkoleniu.