• 2017/18

• Mecz piłki ręcznej Nauczyciele – Uczniowie

Tuż przed wakacjami - 18 czerwca 2018r. rozegrano towarzyski mecz piłki ręcznej. Przeciwko sobie stanęły:  drużyna złożona z nauczycieli i absolwentów naszej szkoły oraz drużyna chłopców ZSO.

Mecz pełen pięknych akcji, technicznych sztuczek i  parad bramkarzy zakończył się remisem 29-29.   W serii rzutów karnych lepsi okazali się nauczyciele wspierani przez absolwentów naszej szkoły, wygrali wynikiem 7-5.

To było piękne widowisko sportowe, rozegrane w bardzo sympatycznej atmosferze. Mecz rewanżowy tych drużyn zapowiedziano na wrzesień.

Gratulujemy obu drużynom.

Finał Wojewódzki Licealiady – Liga Lekkoatletyczna dziewcząt – Rzeszów 24.05.2018r.

W dniu 24 maja 2018r. na stadionie lekkoatletycznym CWKS Resovia Rzeszów rozegrano finał Wojewódzki Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej.

Wzięło w nim udział 21 najlepszych szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego, wyłonionych w eliminacjach rejonowych we wrześniu 2017r. Wśród tych szkół znalazła się drużyna dziewcząt Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie.

Po bardzo udanych startach dziewcząt zajęła ona wysokie X miejsce. Opiekunem Drużyny jest p. Magdalena Kaczkowska.

Osiągnięte wyniki:

Śnieżek Weronika                4,28m

Owoc Julia                             3,72m

Fiejdasz Paulina                   3,57m

Suma punktów drużyny dziewcząt ZSO Brzozów wg tabel lekkoatletycznych – 1042pkt.

Zwycięstwo w Rejonowych biegach drużynowych- Sanok 16.04.2018r.

Na terenie MOSiR Sanok odbyła się Rejonowa Licealiada w Indywidualno – drużynowych biegach przełajowych. To nowa formuła biegów przełajowych, gdzie prowadzi się klasyfikację indywidualną, a wyniki wszystkich uczniów z jednej szkoły (5 osób) dają wynik całej drużyny.

Nasze drużyny spisały się znakomicie i nie dały szans swoim konkurentom, wygrywając zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

Drużyny wystąpiły w składzie:

Dziewczęta:

1.       Dominika Gołąb   3b

2.       Aleksandra Cyptor   2d

3.       Gabriela Gdula   2f

4.       Aleksandra Władyka   2e

5.       Weronika Śnieżek  2b

6.       Wiktoria Terefenko   2a

7.     rez. Aleksandra Kędra 2b

Chłopcy:

1.       Sebastian Szczepek   2c

2.       Kacper Barański   2a

3.       Oskar Olejarski   1b

4.       Jakub Dudek  1a

5.       Jakub Bober  1a

6.       Dominik Kucharski   1a

Obie drużyny awansowały do Finału  Wojewódzkiego, który odbędzie się w Krośnie.

Opiekunem drużyn jest p.Magdalena Kaczkowska.

Siatkówka dziewcząt- turniej barażowy

W roku 2017/18 drużyna występowała w składzie:

Wiktoria Baran, Izabela Drąg, Dominika Gołąb, Natalia Hawaj, Zuzanna Jajko, Zuzanna Jurkiewicz, Urszula Kopczyk, Aleksandra Kozubal, Anna Skałkowska, Patrycja Sokołowska, Martyna Wojtoń i Patrycja Żyłka.

Siatkówka chłopców- Finał Wojewódzki Licealiady

W roku 2017/18 drużyna chłopców występowała w składzie: Maciej Data, Mateusz Fiołek, Dawid Glazer, Filip Kędra, Jakub Kędra, Kacper Kowalski, Bartłomiej Mazur, Patryk Rymarowicz, Eryk Skarbek.

Piłka ręczna chłopców - Finał Wojewódzki Licealiady

W roku szkolnym 2017/18 drużyna występowała w składzie:

Radosław Bieńczak-br. ,Filip Błądziński, Jan Czubski, Jędrzej Dobrowolski, Dawid Glazer, Artur Hołówka, Filip Kędra, Jakub Kwolek, Bartłomiej Mazur, Jakub Przystasz-br., Radosław Sobota, Kamil Wawrzkowicz.

Piłka ręczna dziewcząt - półfinał Wojewódzki Licealiady

____________________________________________________________________________________________________________