Menu

Piątek 20.10.2017

Zajęcia dodatkowe

rok szkolny 2017/18

 

Matematyka
1    wtorek 14:15-15:00 kółko matematyczne dla licealistów/konsultacje Joanna Bieńkowska  
2 wtorek 15:15-16:45 kółko matematyczne dla gimnazjalistów Joanna Bieńkowska  

3

Wtorek 14.15 – 15.00

Kółko matematyczne dla uczniów zdolnych – 2 A i B gim

Katarzyna Rozenbajgier  
4 Piątek 7.20-7.55 Zajęcia wyrównawcze dla gimnazjum Katarzyna Rozenbajgier  
5

Poniedziałek 8.00-8.45

Konsultacje dla maturzystów Katarzyna Rozenbajgier  
6 Sroda 7:10-8:00 kółko, konsultacje Marzena Szewczyk  
Język polski  
1 Czwartek 7:10 konsultacje dla maturzystów Anna Dudek  
2 Piątek 7:10 kółko dla gimnazjalistów Anna Dudek  
3 Poniedziałek, Czwartek 14:15 konsultacje dla maturzystów Joanna Nowak-Kopeć  
Język angielski  
1 piątek 14.15 – 15.00 Kółko języka angielskiego (2gimB) Alicja NAstał  
2

Piątek 14:15

Konsultacje – język angielski Iwona Kotowicz  
3 Wtorek 7:10 lub 11.35 Konsultacje – język angielski Krystyna Szepelak  
4 Poniedziałek 7:15 Konsultacje, przygotowanie do konkursów Ewa Sawka  
5 Piątek 7:10 kółko językowe Sebastian Stemulak  
6 Poniedziałek 7:10-7:55  Kółko języka angielskiego do Matury R. dla 3 E Monika Szczepek  
7 Wtorek 14:10-15:00 kółko języka angielskiego Renata Żaczek  
8 Poniedziałek 14:10-15 kółko dla gimnazjalistów (3gB) Aneta Brewka  
Język niemiecki  
1 Piątek 7:10 konsultacje Irena Majbroda-Kij  
Język francuski  
1 Poniedziałek 14:15-15:00 kółko języka francuskiego, konsultacje Jadwiga Krygowska  
2 Piątek 14:15-15.00 kółko języka francuskiego, konsultacje Marzena Komska-Ciesielska  
Język łaciński  
1

Czwartek 14:15

Kółko – język łaciński Iwona Kotowicz  
Informatyka
1 Poniedziałek 14:10 Szkolne Koło informatyczne "EMITER" Ryszard Pieniążek  
Podstawy przedsiębiorczości  
1

Poniedziałek 13:20-14:10
co 2 tyg.

konsultacje Piotr Supel  
Biologia  
1 Piątek 13:25-140:10 Kółko dla gimnazjalistów Halina Pawlik  
Chemia  
1 Piątek 7:10 kółko przedmiotowe Barbara Owoc  
2 Piątek 14:15 kółko przedmiotowe, konsultacje Dorian Owoc  
Geografia  
1 Czwartek 14:16-15:00 praca z uczniem zdolnym, konsultacje Aleksanda Boroń  
2 Wtorek 7:10 praca z uczniem zdolnym, konsultacje Małgorzata Jarema  
Fizyka  
1 Wtorek 14:15-15:00 konsultacje Lesław Franus  
Historia ,Wiedza o społeczeństwie  
1 Wtorek/środa 14:15-15:00

Konsutacje

Agnieszka Wójcik-Gdula  
2 Wtorek 7:10-7:40 - konsultacje dla gimnazjum z WOS ( w razie potrzeby, po umówieniu się) Monika Szczepek  
3 Czwartek 7.10-7.50 Konsutacje Magdalena Skoczek  
4 Czwartek 7.10-7.50 Konsutacje Katarzyna Wawrzak  
5 Wtorek 14.10-15.00 Konsutacje Micha Wolak  
Szkolny Klub Sportowy  
1 Piątek 15:00-16:30 piłka ręczna chłopców Anna Cyparska  
2 Poniedziałek 15:00-16:30 Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców Artur Cyparski  
3 Poniedziałek 19:00-20:00 Pływanie dziewcząt i chłopców Tomasz Dobrowolski  
4 Sroda 17:00-18:00 Piłka nożna chłopców Arkadiusz Dudek  
5 Wtorek 15:00-16:30 Piłka ręczna dziewcząt Magdalena Kaczkowska  
6   Tenis stołowy, szachy Krzysztof Łobodziński  
7 Środa i czwartek 15:00 – 17:00 piłka siatkowa dziewczęta i chłopcy Tomasz Podulka  
Zajęcia artystyczne  
1 Sroda i Czwartek 14:15 Spotkania chóru sala 21 Krzysztof Łobodziński  
2

czwartek 15:00 -16:00
sobota 14:00 -15:00 

Zajęcia taneczne dla wszystkich zainteresowanych uczniów LO (w BDK )

Agnieszka Wójcik-Gdula