Menu

Czwartek 14.12.2017

Osiągnięcia Uczniów

Rok szkolny 2014/2015

matematyka 
chemia
fizyka
informatyka
historia
religia
język polski
język angielski
język niemiecki
język francuski

Osiągnięcia sportowe

 

MATEMATYKA

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „O Diamentowy Indeks AGH” 

Do finału dostało się trzech uczniów klasy IIIA

  • Łukasz Dydek
  • Józef Faciszewski
  • Radosław Śnieżek

 

W II etapie wzięli udział:
Iwona Błażko - IIIB
Justyna Pałka - IIIB
Krzysztof Bieńkowski - IIIB
Łukasz Dydek - IIIA
Józef Faciszewski - IIIA
Adrian Gdula - IIIA
Kamil Rogoz - IIIA
Radosław Śnieżek - IIIA

Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa w Jaśle

  • Krzysztof Bieńkowski (IIIB) – wyróżnienie w kategorii klas trzecich.

 

XV Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

Etap powiatowy:

W kategorii klas pierwszych najlepsze wyniki uzyskali:

  1. Florczak Mateusz IA
  2. Kucharski Michał IA
  3. Piejko Patryk IE

 

W kategorii klas drugich najlepsze wyniki uzyskali:

  1. Gładysz Jakub IIA
  2. Wnęk Kamil IIA
  3. Wolańska Natalia IIA

 

Konkurs "Sowa Matematyczna"

W II etapie wzięli udział:

  • Łukasz Dydek – IIIA
  • Krzysztof Bieńkowski IIIB
  • Paweł Pietrasz IIIA
  • Damian Wróbel IIIA

 

Konkurs Alfik Matematyczny 

Najlepszy wynik w szkole (dobry w kraju) uzyskali

  • Krzysztof Bieńkowski  IIIB
  • Paweł Pietrasz – IIIA


W kategorii :
klas I najlepszy wynik w szkole uzyskała    Oliwia Dąbrowska  – I B
Klas II najlepszy wynik uzyskał    Marek Jatczyszyn – II E
klas III najlepszy wynik uzyskał Krzysztof Bieńkowski – III B

CHEMIA

Olimpiada Chemiczna

W II etapie wzięli udział uczniowie klasy IIIB

  • Paweł Potoczny
  • Konrad Rakoczy
  • Piotr Romanik
  • Krzysztof Bieńkowski
  • Michał Kamiński

 

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

Do III etapu zakwalifikowali się uczniowie klasy IIIB

  • Paweł Potoczny
  • Konrad Rakoczy
  • Michał Kamiński
  • Krzysztof Bieńkowski

 

FIZYKA

Ogólnopolska Olimpiada Fizyczna "O Diamentowy Indeks AGH"

W II etapie wziął udział:

  • Damian Wróbel IIIA

 

INFORMATYKA

IX Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Najlepszy wynik w szkole (dobry w kraju) uzyskał

  • Karol Baran IIA

 

RELIGIA

XXV Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej

  • Katarzyna Jaskółka zakwalifikowała się do finału (zajmując III miejsce na drugim etapie)

 

W drugim etapie wzięli udział:
Adrian Gdula IIIA
Katarzyna Jaskółka IIIA

 

Wojewódzki Konkurs o św. Janie z Dukli

W finale konkursu: III miejsce - Patrycja Antoń - IB 

 

Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

W finale konkursu:
- Aleksandra Mielcarek - IID
- Weronika Nogaj - IIB

 

VII Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"

W II  etapie:
- Dorota Wyparska - IB
- Monika Kusiak - IIIB
- Justyna Pałka - IIIB 

 

XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

W finale konkursu: Jakub Ciesielski - IB 

W II etapie wzięli udział:
- Jakub Ciesielski - IB
- Damian Strącel - IIB
- Adrian Gdula - IIIA

 

JĘZYK POLSKI

Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym FRASZKA

  • Weronika Błaż - I miejsce w szkole

 

Wyróżnienia – klasy pierwsze:

  • Grzegorz Gadamski – IA
  • Anna Wilk – IA
  • Dominik Draguła – IA
  • Aleksandra Śnieżek – IB
  • Jakub Ciesielski – I B
  • Patrycja Gierla IB
  • Paulina Krzysik –  IB
  • Oliwia Dąbrowska – IB
  • Joanna Rogula IB
  • Emilia Szmyd –  IB
  • Paulina Ryba –  IC

 

Wyróżnienia – klasy drugie:

  • Kamila Domaradzka – IIB
  • Karolina Kościńska –  IIB
  • Stella Mazur –  IIB
  • Marlena Sobota – IIC
  • Dominika Czerkies –  IIC

 

Wyróżnienia   klasy trzecie:

  • Monika Kusiak – IIIB
  • Zuzanna Mazur – IIIB
  • Barbara Mac –  IIIB

 

JĘZYK ANGIELSKI

ENGLISH HIGH FLIER 2014

Najlepsze wyniki osiągnęli:

z klas I

  • Kacper Bryś
  • Patryk Piejko
  • Karolina Sawka

 

z klas II

  • Monika Mateja
  • Elżbieta Błyskal
  • Liliana Duplaga

 

z klas III

  • Maja Szczepańska
  • Weronika Wojtowicz
  • Karolina Masłyk

JĘZYK NIEMIECKI

Olimpiada Języka Niemieckiego

W II etapie wzięła udział

  • Karolina Florczak - IIID

 

Konkurs Języka Niemieckiego Braci Grimm

Do II etapu przeszli:

W kategorii klas pierwszych

  1. Patrycja Antoń - IB
  2. Kamila Wojtowicz - IC

 

W kategorii klas drugich i trzecich:

  1. Karolina Florczak - III D
  2. Marek Jatczyszyn - II E

 

JĘZYK FRANCUSKI

II Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego.

Do II etapu przeszli:

  • Tobiasz Fejdasz -  IB
  • Paulina Brodzicka -  IIB
  • Natalia Wolańska -  IIA