• SPOTKANIE ONLINE:

Mimo trwającej pandemii i zamknięcia naszych szkół, my nadal realizujemy nasz projekt ERASMUS+ pod nazwą: „Lokalne rozwiązania dla globalnych wyzwań”, z tą różnicą, że chwilowo w sieci.

W czwartek 12 listopada po południu odbyło się ciekawe spotkanie w ramach projektu LOCALS, podczas którego młodzi ludzie ze wszystkich krajów partnerskich dyskutowali na interesujące tematy, takie jak zielona gospodarka, startupy, zielone miejsca pracy, marka, branding osobisty i talenty. Ta inicjatywa została podjęta w ramach międzyregionalnej sieci tematycznej (CReTNet). W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele i uczniowie z krajów zaangażowanych w projekt: Hiszpanii, Portugalii, Włoch , Polski i Litwy i Rumunii. Szczególne podziękowania dla naszych uczennic: Amelii Wróblewskiej, Sary Szpiech i Natalii Kiepury z klasy 2d, które zaprezentowały ideę startupów oraz przedstawiły znane całemu światu firmy, które kiedyś zaczynały właśnie jako startupy. Dziewczyny świetnie się spisały i godnie reprezentowały naszą szkołę!