• 2019/20

• -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.12.2019r.

Rejonowe zawody tenisa stołowego w ramach Licealiady dziewcząt i chłopców.

Dużym sukcesem skończyły się drużynowe zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców na etapie rejonu w ramach licealiady w której biorą udział po 2 najlepsze zespoły z 4 miast powiatowych  Brzozowa, Sanoka , Leska i Ustrzyk Dolnych.
        Obydwie nasze  drużyny wywalczyły awans na etap wojewódzki który odbędzie się w Nowej Sarzynie.

Dziewczęta swoje mecze rozgrywały 16 grudnia 2019r. w I  Liceum Ogólnokształcącym
        w Brzozowie zajmując w nich I miejsce z kompletem zwycięstw w składzie:

• Urszula Dereń 2c
        • Aleksandra Dydek 2a
        • Gabriela Rygiel 2c

Chłopcy swoje mecze rozgrywali 11 grudnia 2019r. w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie zajmując w nich II miejsce premiowane awansem na zawody wojewódzkie  w składzie:

• Michał Haduch  3a
        • Kamil Duplaga 1e
        • Filip Lutecki 1d

Opiekunem sekcji jest P. Krzysztof Łobodziński

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

15.11.2019r.

Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego – Licealiada.

15  listopada 2019r. w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie rozegrane zostały  zawody drużynowego tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach powiatowej licealiady zakończone dużym sukcesem naszych uczniów.

W kategorii dziewcząt  Urszula Dereń ( 2c ) i Aleksandra Dydek ( 2a )
        zajęły I  miejsce premiowane awansem na zawody rejonowe.

W kategorii chłopców II miejsce (z awansem na zawody rejonowe)  zdobyli chłopcy z naszej szkoły w składzie:

Michał Haduch (3a), Kamil Duplaga ( 1e)  i Filip Lutecki ( 1d ).

30.10.2019r

Indywidualne zawody tenisa stołowego

30 października 2019r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w Brzozowie zostały rozegrane indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo powiatu brzozowskiego w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

W kategorii dziewcząt:

• Urszula Dereń 2c
        • Aleksandra Dydek 2a
        • Gabriela Rygiel 2c

W kategorii chłopców:

• Michał Haduch  3a
        • Kamil Duplaga 1e
        • Kacper Wasylewicz 2c
        • Wojciech Rzepka 1e
        • Filip Lutecki 1d
        • Miłosz Wojtowicz 3e

Turniej zakończył się dużym sukcesem naszych uczniów.

W kategorii dziewcząt mistrzynią powiatu została Urszula Dereń 2c

drugie miejsce zajęła Aleksandra Dydek 2a,

czwarte miejsce Gabriela Rygiel 2c,

W kategorii chłopców niespodziewanie mistrzem powiatu  został  Kamil Duplaga (1e) wygrywając swoje mecze z bardziej doświadczonymi i starszymi zawodnikami z ZSE i ZSB ,

drugie miejsce zajął Dawid Mikoś (ZSB),

trzecie miejsce honorowane dyplomem zajął Michał Haduch (3a).

Tuż za podium uplasowali się Miłosz Wojtowicz i Filip Lutecki.

Opiekunem sekcji jest P. Krzysztof Łobodziński

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.11.2019r.

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt