• 2019/20

• -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.11.2019r.

Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego – Licealiada.

15  listopada 2019r. w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie rozegrane zostały  zawody drużynowego tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach powiatowej licealiady zakończone dużym sukcesem naszych uczniów.

W kategorii dziewcząt  Urszula Dereń ( 2c ) i Aleksandra Dydek ( 2a )
        zajęły I  miejsce premiowane awansem na zawody rejonowe.

W kategorii chłopców II miejsce (z awansem na zawody rejonowe)  zdobyli chłopcy z naszej szkoły w składzie:

Michał Haduch (3a), Kamil Duplaga ( 1e)  i Filip Lutecki ( 1d ).

30.10.2019r

Indywidualne zawody tenisa stołowego

30 października 2019r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w Brzozowie zostały rozegrane indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo powiatu brzozowskiego w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

W kategorii dziewcząt:

• Urszula Dereń 2c
        • Aleksandra Dydek 2a
        • Gabriela Rygiel 2c

W kategorii chłopców:

• Michał Haduch  3a
        • Kamil Duplaga 1e
        • Kacper Wasylewicz 2c
        • Wojciech Rzepka 1e
        • Filip Lutecki 1d
        • Miłosz Wojtowicz 3e

Turniej zakończył się dużym sukcesem naszych uczniów.

W kategorii dziewcząt mistrzynią powiatu została Urszula Dereń 2c

drugie miejsce zajęła Aleksandra Dydek 2a,

czwarte miejsce Gabriela Rygiel 2c,

W kategorii chłopców niespodziewanie mistrzem powiatu  został  Kamil Duplaga (1e) wygrywając swoje mecze z bardziej doświadczonymi i starszymi zawodnikami z ZSE i ZSB ,

drugie miejsce zajął Dawid Mikoś (ZSB),

trzecie miejsce honorowane dyplomem zajął Michał Haduch (3a).

Tuż za podium uplasowali się Miłosz Wojtowicz i Filip Lutecki.

Opiekunem sekcji jest P. Krzysztof Łobodziński

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.11.2019r.

I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 7.11.2019r. na Sali gimnastycznej I LO w Brzozowie rozegrano Powiatową Licealiadę w piłce ręcznej dziewcząt. W jedynym meczu tego turnieju zmierzyły się gospodynie – I LO Brzozów z zespołem  ZSE Brzozów. Mecz zakończył się wynikiem 20-2  dla I LO, która to drużyna awansowała do zawodów rejonowych.

Drużyna I LO  zagrała w składzie:

Julita Król, Karolina Cyptor, Patrycja Wolanin, Maria Rymarowicz, Alicja Neupauer, Wiktoria Długosz, Nina Bartkowska, Weronika Florek, Natalia Sobota, Dominika Dereń, Wiktoria Wojtuń, Zuzanna Stachowicz, Martyna Wojnicka, Emilia Chudzikiewicz,  Jagoda Półchłopek, Joanna Głowacka, Martyna Dąbrowiecka.

Opiekun drużyny - p.Magdalena Kaczkowska

22.10.2019r.