• Wyniki konkursu matematycznego Olimpus

• 13.02.2018
        • Z przyjemnością informujemy, że w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Matematyki Olimpus w sesji jesiennej nasi uczniowie klas drugich zajęli bardzo wysokie miejsca:

Miłosz Siadkowski – 5 miejsce – Dyplom laureata i nagrodę książkową

Patryk Stankiewicz – 14 miejsce – Dyplom laureata.

W konkursie uczestniczyło 1386 uczniów klas drugich Gimnazjum.

GRATULUJEMY !

• Zmiana podziału godzin
        • Podkarpackie Spotkania Edukacyjne 2018

• 05.02.2018
        • Miło nam poinformować, ze w dniu 14 luty  2018 odbywać się będą

Podkarpackie Spotkania Edukacyjne BRZOZÓW 2018

Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne w godzinach od 9-tej do 12-tej.

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do odwiedzenia targów. Skorzystajcie z szansy bezpośredniego kontaktu z uczelniami, które przygotowały dla Was profesjonalną  ofertę.  Będziecie mogli  rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie – domy studenckie, wymiana studencka z uczelniami zagranicznymi. Przekonacie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze uczelni, bądź też poszukacie innej. Jest jeszcze czas na korektę swoich planów pod kątem przyszłego kierunku studiów jak i wyboru przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji. W profesjonalnie przygotowanych stoiskach ze swoją ofertą czekają na Was pracownicy działów promocji oraz studenci poszczególnych uczelni, które goszczą w naszych miastach.

Do zobaczenia na Podkarpackich Spotkaniach Edukacyjnych 2018