• Wykłady z fizyki

• 06.06.2019
        • 21 maja 2019roku uczniowie klas trzecich Gimnazjum uczestniczyli w pokazach fizycznych zorganizowanych na Politechnice Rzeszowskiej. Zajęcia podzielone były na cztery grupy tematyczne:

1. Ruch
          2. Atmosfera
          3. Drgania i fale
          4. Fizyka zabawek

Wykonywane doświadczenia były niezwykle ciekawe, dotyczyły między innymi: ruchu piórka i metalowej kulki w próżni i powietrzu; zachowania tornada ognistego; wytworzenia fal stojących, biegnących, poprzecznych i podłużnych; odbić wielokrotnych w zwierciadłach. Uczniowie z zainteresowaniem obserwowali zajęcia.

• Wyniki konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

• 05.06.2019
        • Z przyjemnością informujemy, że Laureatami Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie zostały następujące osoby:

W kategorii Gimnazjów:

I miejsce: Marcelina Zagozdon - 66 pkt Gimnazjum Dwujęzyczne w Brzozowie, Weronika Glazer - 66 pkt Gimnazjum w Brzozowie oraz Anna Styszko - 66 pkt - Gimnazjum Wzdów

II Miejsce Milosz Siadkowski - 64 pkt - Gimnazjum Dwujęzyczne w Brzozowie

III Miejsce Patryk Bałaj - 58,5 pkt Gimnazjum Humniska

IV miejsce Natalia Filak - 52 pkt  Gimnazjum Jasionów

V miejsce:  Katarzyna Buczek - 49 pkt  Gimnazjum Przysietnica Nr 1
          oraz  Aleksandra Borek - 49 pkt Gimnazjum Turze Pole

W kategorii Szkół Podstawowych :

I miejsce Milena Bryś - 41 pkt SP Brzozów

II miejsce Jagoda Sawka - 38 pkt SP Brzozów

III miejsce Mariusz Władyka – 34,5 pkt SP Wzdów

IV miejsce:  Aleksandra Draguła- 34 pkt SP Brzozów, Katarzyna Kuliga - 34 pkt SP Blizne

V miejsce Natalia Heś - 33 pkt SP Brzozów

VI Miejsce:  Jakub Rzepka - 32 pkt SP Przysietnica, Natalia Mędrek - 34 pkt Sp Wzdów,
          Jarosław Scarfo - 32 pkt - SP Brzozów

• Wyniki konkursu przedmiotowego z języka polskiego

• 05.06.2019
        • Z przyjemnością informujemy, że laureatkami konkursu języka polskiego organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie zostały:

I miejsce Krystyna Mazur  - Gimnazjum we Wzdowie (40pkt /50)

II miejsce Anna Styszko - Gimnazjum we Wzdowie (38pkt /50)

Julia Kufel – Szkoła Podstawowa w Starej Wsi (38 pkt /50)

III miejsce Kamila Buczek – Szkoła Podstawowa w Orzechówce (36 pkt /50)

Gratulujemy wygranym, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.