• Powiatowa Licealiada w piłce ręcznej chłopców

• 14.11.2018
        • W dniu 13 listopada w naszej szkole rozegrane zostały zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców. Turniej rozpoczęły szkoły ZSE i ZSB z wynikiem końcowym 15:20. Nasi zawodnicy wygrali w wielkim stylu wszystkie mecze i zajęli I miejsce.

Wyniki:
          ZSE- ZSB  15:20
          ZSE- ZSO  15:25
          ZSB-ZSO  19:23

Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek.

• 06.11.2018
        • W związku z przypadającą w tym tygodniu  setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę,  zachęcamy młodzież naszej szkoły do aktywnego włączenia się w przygotowywane obchody i skłaniamy do napisania  ŻYCZEŃ DLA POLSKI. Wszyscy  uczniowie  mają niepowtarzalną okazję, by umieścić swoje życzenia dla Ojczyzny na specjalnej mapie Polski, która znajduje się obok sekretariatu szkoły. Napiszcie czego dziś życzycie naszym rodakom i Polsce . Najciekawsze życzenia zostaną publicznie odczytane na szkolnej uroczystości.
          Życzenia można wpisywać do czwartku - 8 listopada.

Prosimy także wszystkie klasy o przygotowanie okolicznościowych kotylionów na planowaną w piątek akademię z okazji Święta Niepodległości.

Przypominamy jednocześnie, że 9 listopada (piątek) wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy!