• 2021/22

• II miejsce chłopcy - finał wojewódzki "Festiwal sztafet"
        IV miejsce dziewczęta - finał wojewódzki "Festiwal sztafet"
        VIII miejsce chłopcy - Wojewodzka Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych
        VII miejsce dziewczęta - Wojewódzka Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych

DZIEWCZYN
        14 grudnia w naszej szkole rozegrana została Rejonowa Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt. Oprócz naszej drużyny w zawodach udział wzięły drużyny reprezentujące Zespół Szkół Licealnych w Ustrzykach Dolnych oraz I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku. Nasze dzielne dziewczyny pokonały swoje rywalki 36 - 4 i 11 - 7 tym samym pewnie awansując do Półfinału Wojewódzkiego.

CHŁOPCÓW
        Nasi szczypiorniści zajeli I miejsce, pokonujac wystkich rywali podczas zawodow powiatowych i uzyskali awans do kolejnego etapu Licealjady.
        Gratulujemy i zyczymy powodzenia!

Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego.
        10 grudnia 2021r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Brzozowie zostały rozegrane
        indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo powiatu brzozowskiego w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Jakub Makowski 1Bm

Turniej zakończył się dużym sukcesem naszych uczniów.

W kategorii dziewcząt mistrzynią powiatu została Wiktoria Wolańska 2b, trzecie miejsce zajęła Julia Komska 2e, piąte miejsce Karolina Kuś, 3d, szóste Maria Władyka 2d.

W kategorii chłopców całe podium zgarnęli zawodnicy z naszej szkoły.
        Mistrzem powiatu został
        Filip Dereń 2e, drugie miejsce zajął Kamil Duplaga 3e, trzecie  Cyprian Cyrek 3dg i szóste miejsce honorowane dyplomem Wojciech Rzepka 3e.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

BIEGI

6.10.2021 - KOLEJNE SUKCESY NASZYCH BIEGACZY

Drugie już zawody sportowe w ramach Powiatowej Licealiady rozegrano w Sztafetowych Biegach Przełajowych 6x800m. Odbyły się one w dniu 6.10.2021r na stadionie MOSiR Brzozów. Nasze biegaczki i biegacze znów byli poza zasięgiem rywali i z dużą przewagą wygrali swoje biegi, uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego.

Sztafety wystąpiły w składzie:

dziewczęta-Nina Bartkowska, Joanna Głowacka, Dorota Bieniasz, Kinga Fil. Wiktoria Wrona,, Wiktoria Szerszeń, rez.-Julia Glazer.

chłopcy-Michał Komski, Dawid Jajko, Michał Chęć, Jakub Buczek, Kacper Olejarski, Jakub Pilawski, rez-Kamil Janusz.

Finał Wojewódzki odbędzie się w Kolbuszowej. Życzymy powodzenia!!

1.10.2021 - PIERWSZE SUKCESY SPORTOWE
        Pierwsze zawody sportowe w nowym roku szkolnym to nowa formuła biegów sztafetowych organizowanych przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie tzw. FESTIWAL SZTAFET. Uczniowie I LO mieli szanse zaprezentować się w tych zawodach w dniu 1.10.2021r. Ogromny sukces odniosła sztafeta 4x400m chłopców zajmując po wspaniały biegu 2 miejsce. Dziewczęta w sztafecie na tym samym dystansie zajęły miejsce tuż za podium.

Na dystansie 4x100m szkołę reprezentowały również sztafety dziewcząt i chłopców zajmując miejsca 8 i 7.