• 2021/2022

      • Data aktualizacji 10.02.2022 r.
        informatyka
        biologia
        chemia
        matematyka
        podstawy przedsiębiorczości
        język polski
        język francuski
        język angielski
        geografia

        sport

         

        INFORMATYKA

        Olimpiada Informatyczna

        • Bartosz Buczek 3AG - awans do II etapu z maksymalną liczbą punktów (nauczyciel Joanna Chęć) - konkurs w trakcie trwania

        Konkurs Informatyczny „Bóbr - MAP"

        • Bartosz Buczek 3AG - laureat II miejsca (nauczyciel Joanna Chęć)
        • Miłosz Siadkowski 3AG - wyróznienie (nauczyciel Joanna Chęć) 

        Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” - informatyka (konkurs w trakcie trwania (II etap - 13.03.2022 r.)

        • Bartosz Buczek 3AG - awans do II etapu (nauczyciel Joanna Chęć)

        Konkurs Informatyczny "Bóbr" Senior

        • Bartosz Buczek 3AG - wyróżnienie (nauczyciel Joanna Chęć)

        CyberSkiller Challenge Poland 2021 

        Uczniowie:
        Sebastian Cupak 3E
        Filip Paczkowski 3E
        Marcin Noster 3E

        jako drużyna będą reprezentować szkołę w II etapie

         

        BIOLOGIA

        Olimpiada Biologiczna

        • Milena Bryś 3B - awans do II etapu (nauczyciel Halina Pawlik) - konkurs w trakcie trwania

         

        CHEMIA

        Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Chemicznej UJ

        • Izabela Rzepka 3BG -  II etap (nauczyciel Barbara Owoc) 
        • Mateusz Jakiel 
        • Patryk Jóźwiak
        • Klara Dydak
        • Jakub Skiba

        Podkarpacki Konkurs Chemiczny PRz

        • Mateusz Jakiel
        • Izabela Rzebka
        • Patryk Jóźwiak

         

        MATEMATYKA

        Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH - konkurs w trakcie trwania (II etap - 13.03.2022 r.)

        • Hubert Tasz 3A - awans do II etapu (nauczyciel Marzena Szewczyk)
        • Bartosz Buczek 3AG - awans do II etapu (nauczyciel Joanna Bieńkowska) 
        • Natalia Filak 3AG - awans do II etapu (nauczyciel Joanna Bieńkowska)
        • Krystyna Mazur 3AG - awans do II etapu (nauczyciel Joanna Bieńkowska)
        • Tomasz Kurcoń 3AG  - awans do II etapu (nauczyciel Joanna Bieńkowska)
        • Zuzanna Stachowicz 3AG  - awans do II etapu (nauczyciel Joanna Bieńkowska)

        Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

        • Bartosz Buczek 3AG - awans do etapu wojewódzkiego (nauczyciel Joanna Bieńkowska)
        • Tomasz Kurcoń 3AG - awans do etapu wojewódzkiego (nauczyciel Joanna Bieńkowska)
        • Miłosz Siadkowski 3AG - awans do etapu wojewódzkiego (nauczyciel Joanna Bieńkowska)
        • Hubert Tasz 3A - awans do etapu wojewódzkiego (nauczyciel Marzena Szewczyk)
        • Tomasz Leń 3A - awans do etapu wojewódzkiego (nauczyciel Marzena Szewczyk)
        • Karol Rak 2A - awans do etapu wojewódzkiego (nauczyciel Marzena Szewczyk)
        • Natalia Kędra 2E
        • Karolina Wojtowicz 2E
        • Justyna Kielar 1A - awans do etapu wojewódzkiego (nauczyciel Joanna Bieńkowska)
        • Faustyna Ząbek 1A
        • Katarzyna Żak 1A

         

        PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

        Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

        • Gabriela Pietryka 3C -  awans do II etapu (nauczyciel Barbara Niecko)
        • Sebastian Pęcherek 3C - awans do II etapu (nauczyciel Barbara Niecko)
        • Marta Szelast 2B - awans do II etapu (nauczyciel Barbara Niecko)

        Konkurs „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”

        • Katarzyna Kuliga 3B - II miejsce w etapie rejonowym (nauczyciel Barbara Niecko)
        • Julia Częczek 2B - IV miejsce w etapie rejonowym (nauczyciel Barbara Niecko)
        • Jagoda Wojnarska 3F - V miejsce w etapie rejonowym (nauczyciel Barbara Niecko)

         

        JĘZYK POLSKI

        Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna

        • Izabela Kielar 1E - tytuł laureata (9 miejsce w kraju)

         

        JĘZYK FRANCUSKI

        XLV Olimpiada Języka Francuskiego

        • Paulina Sokołowska 1D - awans do etapu okręgowego w Krakowie 

         

        JĘZYK ANGIELSKI

        Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus - sesja jesienna

        • Patryk Bałaj 3DG - 4 miejsce (dyplom laureata, nagroda książkowa)
        • Natalia Filak 3AG - 4 miejsce (dyplom laureata, nagroda książkowa)
        • Marcelina Zagozdon 3CG - 8 miejsce (dyplom laureata)
        • Miłosz Siadkowski 3AG - 10 miejsce (dyplom laureata)
        • Mateusz Jakiel 3BG - 10 miejsce (dyplom laureata)
        • Anna Styszko 3DG - 11 miejsce (dyplom laureata)
        • Julia Fijałka 3CG - 13 miejsce (dyplom laureata)
        • Zuzanna Stachowicz 3AG - 14 miejsce (dyplom laureata)
        • Stanisław Krasny 3F - 5 miejsce (dyplom laureata, nagroda księżkowa)
        • Justyna Gmitrzyk 3D - 10 miejsce (dyplom laureata)

        Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

        Kategoria klas 3

        • Zuzanna Stachowicz 3AG - 2 miejsce w województwie (nagroda rzeczowa)
        • Miłosz Siadkowski 3AG - 6 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego miejsca)
        • Patryk Bałaj - 40 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)
        • Justyna Gmitrzyk - 42 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)
        • Anna Styszko - 47 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)
        • Michalina Florczak - 62 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)
        • Stanisław Krasny - 62 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)
        • Miłosz Kiełkowicz - 70 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)

        Kategoria klas 2

        • Natalia Kędra - 12 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)
        • Marlena Wydro - 15 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)
        • Amelia Leśniak - 15 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)

        Kategoria klas 1

        • Antoni Rachwał - 23 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)
        • Milena Kędra - 34 miejsce w województwie (dyplom uznania za uzyskanie dobrego miejsca)

        Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus - sesja zimowa


        GEOGRAFIA

        Ogólnopolski konkurs Geoplaneta (wyniki wkrótce)

        • Zuzanna Adamska 1E
        • Izabela Kielar 1E
        • Natalia Kędra 2E
        • Karolina Wojtowicz 2E
        • Weronika Gromek 2E