• Sukces Maturzystów

• 05.07.2022
        • Tegoroczni maturzyści odebrali dziś świadectwa maturalne i mają wiele powodów do radości!!! W zestawieniach ze szkołami średnimi w powiecie, województwie i kraju wypadli rewelacyjnie! Zdawalność w naszej szkole wyniosła 98%, to o 14 punktów procentowych więcej niż średnia uzyskana w liceach ogólnokształcących w kraju i o prawie 20% wyższa, niż we wszystkich szkołach średnich. Na 150 licealistów, którzy w tym roku przystąpili w naszej szkole do egzaminu maturalnego, 147 uzyskało wynik pozytywny, a kilkudziesięciu spośród nich pochwalić może się 100% uzyskanych punktów z poszczególnych przedmiotów, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, w tym po raz pierwszy na egzaminie maturalnym z informatyki.

Świetne wyniki egzaminu maturalnego to ogromny sukces naszych uczniów, wielki powód do dumy i radość powodowana świadomością perspektyw, które egzamin zdany na tak wysokim poziomie otwiera przed naszymi maturzystami

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy powodzenia w rekrutacji na studia wyższe!!!

• „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…”

• 02.07.2022
        • Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Julii Kurzydło - naszej uczennicy, koleżanki i przyjaciółki, która 1 lipca wraz z Tatą zginęła w wypadku samochodowym.

Łączymy się w bólu z bliskimi Julii oraz składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

„Śpij spokojnie piękny Aniele”

• ROZDANIE ŚWIADECTW MATURALNYCH

• 01.07.2022
        • Ogłoszenie wyników matury i rozdanie świadectw egzaminu maturalnego odbędzie się 5 lipca o godzinie 9:00 w salach:

Klasa 3Ag- sala 20

Klasa 3Bg- sala 23

Klasa 3Cg- sala  22

Klasa 3Dg- sala 21

Klasa 3Eg- sala 24

WAŻNE- przypominamy absolwentom o konieczności rozliczenia kart obiegowych (dotyczy osób, które jeszcze tego nie zrobiły).