• Rok szkolny 2013/2014

        • matematyka
          chemia 
          fizyka 
          informatyka
          historia 
          wiedza o społeczeństwie
          religia 
          język polski
          język angielski 
          język niemiecki
          podstawy przedsiębiorczości
          artystyczne

           

          MATEMATYKA

          Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"

          • Patryk Łukasiewicz (IIIA) - laureat II stopnia

           

          Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa w Jaśle

          • Krzysztof Bieńkowski (IIB) - laureat
          • Patryk Łukasiewicz (IIIA) - wyróżnienie

           

          Konkurs Matematyczny im. prof. Marszała w Łańcucie

          • Krzysztof Bieńkowski (IIB) - wyróżnienie

           

          XIV Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. F. Leji

          • Krzysztof Bieńkowski (IIB) - finalista

           

          Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

           Najlepsze rezultaty uzyskali:

          w kategorii klas pierwszych:

          • Jatczyszyn Marek - IE
          • Wojtowicz Katarzyna - IA
          • Glazer Damian klasa - IE

           

          w kategorii klas drugich:

          • Gdula Adrian - IIA - wyróżnienie
          • Dydek Łukasz - IIA - wyróżnienie
          • Bieńkowski Krzysztof - IIB - wyróżnienie

           

          w kategorii klas trzecich:

          • Data Marcin - IIIB
          • Łukasiewicz Patryk - IIIA
          • Szarek Robert - IIIA

           

          Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea"

          Finaliści:

          • Krzysztof Bieńkowski - IIB
          • Jakub Lasek - IIIA
          • Patryk Łukasiewicz - IIIA
          • Piotr Zając - IIIA

           

          CHEMIA

          Olimpiada Chemiczna

          • Paweł Potoczny (IIB) - udział w II etapie

           

          Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

          • Paweł Potoczny (IIB) - udział w III etapie

           

          INFORMATYKA

          VIII Konkurs Informatyczny "Bóbr"

          Najlepszy wynik w szkole (dobry w kraju) uzyskał

          • Robert Kaczkowski - IIA

           

          HISTORIA

          Olimpiada Historyczna

          • Sara Kulon (IID) - udział w II etapie

           

          WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

          Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

          • Karol Winiarski (IIIC) - finalista
          • Piotr Mazur (IIIG) - finalista

           

          Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie

          • Karol Winiarski (IIIC) - finalista

           

          Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

          Finaliści (w etapie okręgowym wspólnie zajęli I miejsce):

          • Karol Winiarski (IIIC)
          • Piotr Mazur (IIIG)

           

          Konkurs "Polska w NATO"

          • Piotr Mazur (IIIG) - finalista

           

          RELIGIA

          XVIII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

          • Damian Strącel (IB) - etap centralny (II miejsce w etapie diecezjalnym)

           

          JĘZYK POLSKI

          Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

          • I miejsce w szkole - Zuzanna Jarema (IIB) - nagroda książkowa
          • II miejsce w szkole - Marcin Bujalski (IIB)
          • III miejsce w szkole - Katarzyna Paszkaniak (IIB)

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier"

          W kategorii klas pierwszych:

          • Magdalena Sokołowska (IB) - 9 m. w województwie

           

          W kategorii klas drugich:

          • Karolina Wojnicka (IIB) - 4 m. w województwie,
          • Anna Olearczyk (IIC) - 5 m. w województwie,
          • Maja Szczepańska (IIC)) - 8 m. w województwie,
          • Aleksandra Lasek (IIC) - 9 m. w województwie.

           

          W kategorii klas trzecich:

          • Kamila Potocka (IIID) - 8 m. w województwie.

           

          Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus

          Najlepsze wyniki w szkole otrzymali:

          Klasa 1:

          • Magdalena Sokołowska
          • Weronika Nogaj
          • Kamila Domaradzka

           

          Klasy 2 i 3:

          • Krzysztof Bieńkowski - laureat z wyróżnieniem I stopnia
          • Weronika Wojtowicz - laureat II stopnia
          • Anna Olearczyk - laureat II stopnia

           

          JĘZYK NIEMIECKI

          Konkurs Języka Niemieckiego "Jersz"

          Najlepsze wyniki osiągnęli:

          • Florczak Karolina (IID) -  2 miesce w województwie
          • Faciszewski Piotr (III C) -  6 miesce w województwie
          • Szuba Daniel (IE)   -16 miesce w województwie
          • Gołąb Kamila (IIID)   -19 miesce w województwie

           

          PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

          Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Podatkach

          • Paulina Brodzicka (IB) - udział w II etapie

           

          Konkurs Wiedzy o Funduszach Europejskich w województwie podkarpackim

          • Monika Fiejdasz - udział w etapie wojewódzkim

           

          ARTYSTYCZNE

          Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Martwa Natura"

          • Karolina Pytlak (IB) zajęła I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
          • Natalia Sowa (IB) - wyróżnienie

           

           I Festiwal Piosenki Angielskiej „Just Sing It!”

          • Aleksandra Mielcarek - nagroda główna