• Często zadawane pytania (FAQ)

• Na tej stronie będą zamieszczane najczęściej pojawiające się pytania związane z rekrutacją do naszej szkoły.

Pytania można kierować na adres: rekrutacja@lobrzozow.pl.

1. W jaki sposób składać podania do Liceum.

- Podania do szkoły można składać drogą elektroniczną poprzez system Nabór. Zostanie on otwarty 15.06.2020r. Warto przeczytać wcześniej instrukcje zakładania kont i wypełniania podania

Podanie można złożyć również w szkole.

2. INSTUKCJA SKLADANIA WNIOSKU. od 15 czerwca

Przed złożeniem wniosku KONIECZNIE przecztaj instrukcje.

Składanie wniosku ti 3 etapy.

1. 1. Wypenienie wniosku i wydrukowanie.
          Pamiętaj - login i hasło będą Ci potrzebne do zakończenia procesu rekrutacji.
          wydrykowaniy i podpisany wniosek należy zeskanować. ( jesli nie masz gdzie można przyjśc do szkoły pomożemy dokończyc procedurę)
        2. Ponowne zalogouj się do systemu ( nie zakładaj nowego konta)
          Dodaj załączniki. - podanie i jeśli masz innde dokumety dołącz je do zestawu.
        3.  Zakończenie to złożenie wniosku.

Jeśli nie wykonasz tych trzech koroków, nie będziesz widoczny w systemie naboru.
        Jeśłi składasz podanie elektronicznie i wykonałeś wszystkie procedury,nie ma potrzeby przynoszenia podań. Komisja rekrytacyjna wydrukuje je samodzielnie.

3.Od 26 czerwca.

1. Należy zalogować się na konto.
        2. W systemie nabór wybieramy przycisk Akcja. i wprowadzamy oceny ze świadectwa.
        3. W załącznikach należy dodać zeskanowane świadectwo.

W przypadku problemów zapraszamy do szkoły lub kontakt telefoniczny