• Serdecznie witamy Was w wirtualnych progach naszej Szkoły i zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego będziecie mieli możliwość dowiedzieć się, jak wygląda nasz szkolny świat. Na początek zapraszamy na spacer, w trakcie którego zapoznacie się z mapą szkolnych korytarzy.

Jeśli pasjonuje Cię literatura, kochasz teatr i masz artystyczną duszę; jeśli opisując świat, zawsze starasz się „odpowiednie dać rzeczy słowo”, a historia jest dla Ciebie nauczycielką życia - profil humanistyczny w naszym Liceum to miejsce dla Ciebie.

Wartość matematyki to kształtowanie umiejętności logicznego myślenia i wnioskowania, to klucz do zrozumienia otaczającego nas świata. Drogi Ósmoklasisto, dołącz do nas, a razem z nami osiągniesz doskonałość w tej dziedzinie.

Świat komputerów to Twoje środowisko naturalne? Lubisz matematykę i wiążesz swoje plany z technologią informacyjną? Podejmij naukę na profilu matematyczno – informatycznym w naszym LO!

Znajomość języków obcych to klucz do poznawania nieznanych przestrzeni, nowych ludzi i odmiennych kultur. To bilet, dzięki któremu możemy podróżować, wchodzić w nowe środowiska i znosić bariery, otwierając tym samym drzwi do Europy i świata. Jak nasi uczniowie radzą sobie z mówieniem w różnych językach? Zobaczcie sami.

Marzysz o podróżowaniu, poznawaniu świata i doskonaleniu swoich językowych umiejętności w praktyce? W naszej szkole realizujemy międzynarodowe projekty, które stwarzają takie możliwości. Dzięki nim powiększa się też grono naszych znajomych o nowych, zagranicznych przyjaciół. Poznajcie naszych wirtualnych gości!

Zgłębianie cudu życia i natury, obserwacje mikroskopowe, badanie właściwości substancji oraz analizowanie przemian zachodzących między nimi to tylko nieliczne z tematów pasjonujących naszych biologów i chemików. Każda lekcja to odkrywanie kolejnych tajemnic skrywanych w dziedzinie nauk przyrodniczych. Zapraszamy do naszego świata!

Co oznacza „c” w słynnym wzorze E=mc2? Czym jest zero absolutne? Dlaczego astronauci poruszali się po księżycu skokami? Odpowiedzi na te pytania zapewne zna każdy licealista. Natomiast na jakie pytanie Wy chcielibyście znaleźć odpowiedź? Nauka fizyki w naszym liceum to sposób na rozwikłanie każdej zagadki w tej dziedzinie.

Każdy z nas lubi podróżować, poznawać nowych ludzi i odkrywać nieznane tereny. Na różne sposoby staramy się też przeniknąć tajemnice ukryte w naturze i zrozumieć procesy, które nią rządzą. Nasza szkoła stwarza ku temu możliwości, a geografia to najlepszy „przewodnik”, który otworzy przed Wami okno na świat!

Talent to dar, który kształtuje naszą tożsamość. Pielęgnowany, rośnie w siłę i otwiera drzwi do spełnienia w niejednej z życiowych ról. Wśród naszych uczniów są młodzi artyści, którzy na różne sposoby rozwijają swoje uzdolnienia, również na muzycznej scenie.

Kochasz sport? Spełniasz się w sportowej rywalizacji? Dbasz o zdrowie i kondycję fizyczną? Nasze liceum jest miejscem dla wszystkich tych, którzy nie ustają w dążeniu do odkrywania siebie i swoich możliwości

Jak wyglądały Dni Otwarte, zanim pandemia zmieniła naszą rzeczywistość? Jak będą wyglądać niebawem, kiedy wszystko wróci na właściwe tory? Zobaczcie sami!!

Aby podjąć świadomą decyzję dotyczącą wyboru szkoły, warto poznać różne opinie na jej temat. Dla jednych wiarygodnym źródłem informacji są spostrzeżenia uczniów, inni liczą się ze zdaniem nauczycieli, zaś jeszcze inni zaufaniem darzą rodziców. My postanowiliśmy zderzyć ze sobą każdą z tych perspektyw. Jaki jest efekt tego działania? Oceńcie sami!

Szkoła z perspektywy Rodziców.

Szkoła z perspektywy Nauczycieli.

Szkoła z perspektywy Uczniów.

Wszystkie najważniejsze decyzje w naszej szkole podejmowane są przez Panią Dyrektor Dorotę Kamińską, która pomoże Wam w podjęciu decyzji dotyczącej Waszego wyboru.

Zapraszamy.