• 2016/17

• Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej - 06.06.2017

Dnia 06.06.2017r  na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. w  Brzozowie odbył się Turniej Powiatowej Licealiady w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład zespołu: Łukasz Herbut (2f), Jakub Zych (2d), Dominik Piegdoń (1f), Maksymilian Kot (1d), Patryk Chorążak (2e), Maciej Dyka (2a), Filip Kędra (2a), Mateusz Fiołek (2a), Mikołaj Mleczek (2a), Jakub Kędra (2e), Radosław Sobota (2e), Antoni Smoleń (2a), Patryk Rymarowicz (2a) Radosław Bieńczak (2e).

Opiekunem drużyny jest P. Krzysztof Łobodziński.

_________________________________________________________________________________________________________

Finał Wojewódzki w Szachach indywidualnych - Górno 23.05.2017

Dużym sukcesem zakończył się udział naszych szachistów w Finale Wojewódzkim Indywidualnych  Mistrzostw Szkół  Ponadgimnzajalnych w Szachach, które odbyły się w Górnie .

W kategorii dziewcząt Aleksandra Kozubal  (2d) zajęła 2 miejsce a Zuzanna  Jurkiewicz (1f)  3 miejsce. W kategorii chłopców Piotr Żak (1a) zajął 6 miejsce a Szymon Jamrugiewicz (1e) 8 miejsce. Opiekunem drużyny jest P. Krzysztof  Łobodziński.

Gratulujemy dobrych występów zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

X Szkolny Turniej Piłki Nożnej Halowej - 15.04.2017

Historycznym  wynikiem zakończył  10  jubileuszowy Szkolny  Turniej Piłki Nożnej Halowej w roku szkolnym 2016/2017 w  ZSO w Brzozowie.
          Drużyna z klasy 3d  (ubiegłoroczni zwycięzcy) po raz pierwszy w historii rozgrywek obronili tytuł Mistrza Szkoły i tym samym zachowali dla siebie Przechodni Puchar Szkolnej Ligi Mistrzów.
          Gratulujemy zwycięstwa i życzymy pozostałym drużynom w kolejnych turniejach podobnych sukcesów.

Skład drużyny:

Piotr Dyka, Dominik Frodyma, Jan Janowicz, Leśniak Dominik, Rafał Rzepka, Konrad Szuba, Kamil Trzciański, Damian Szarek.

Powiatowa Licealiada w Piłce Nożnej Halowej - 06.03.2017

Powiatowy Turniej Piłki Halowej w ramach szkolnej licealiady. W zawodach wzięły udział 3 drużyny szkół ponadgimnazjalnych z  Brzozowa: ZSO Brzozów, ZSE Brzozów i ZSB Brzozów.

Nasz zespól z dwoma wygranymi meczami zajął I miejsce w turnieju.

Gratulujemy i życzymy w przyszłości kolejnych sukcesów. Opiekunem drużyny jest P. Krzysztof  Łobodziński.

Kamil Szarek (3a), Jan Janowicz (3d),  Rafał Rzepka (3d), Piotr Dyka (3d), Piątek Artur (3a), Łukasz Herbut (2f), Maksymilian Kot (1d), Bartłomiej Kołodziej (1e), Kacper Szlama (1e), Bartłomiej Szczerba (1e).

Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym dziewcząt - Brzozów 28.11.2016

Rejonowe zawody tenisa stołowego dziewcząt w ramach Licealiady odbyły się 28.11.2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie. W zawodach brało udział 5 drużyn z powiatów brzozowskiego, sanockiego i leskiego.

Drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce premiowane awansem na zawody wojewódzkie.

Karolina Konopka  2f

Zuzanna Jurkiewicz 1f

Katarzyna Ankowska  3b

Paulina Ryba 3c

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym - 14.11.2016

14 listopada 2016r. w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie zostały rozegrane zawody drużynowego tenisa stołowego w ramach powiatowej licealiady.

W kategorii dziewcząt  Karolina Konopka 2f, Paulina Ryba 3c  Katarzyna Ankowska 3b
          i Zuzanna Jurkiewicz 1f  zajęły I  miejsce premiowane awansem na zawody rejonowe.

W kategorii chłopców III miejsce zdobyli chłopcy z naszej szkoły w składzie:

Hołówka Artur 2e i Susło Mateusz 2d

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym -28.10.2016

Indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo powiatu brzozowskiego odbyły się 28.10.2016r. w Zespole Szkół Ogólnokształcącym w Brzozowie.