• Swiatowy Tydzień Przedsiębiorczości

          • W dniu 15.11.2017 r odbyła się lekcja terenowa w formie wycieczki  do zakładu ARTGOS  S.A w Brzozowie. Lekcja przeprowadzona była  z podstaw przedsiębiorczości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W zajęciach tych uczestniczyli uczniowie klasy I E. 

            W ramach tych zajęć uczniowie zostali zapoznani:

            a) z  działem produkcyjnym produktów:

            - rodzajami maszyn  używanych do produkcji produktów,

            - surowcem używanym do produkcji wyrobów,

            - z rodzajami form używanych do produkcji

            b)z działem maszynowym

            - naprawą form używanych do produkcji

            - obrabianiem form używanych  do produkcji

            c) z wskaznikami efetywności

            -wydajności maszyn

            -przestojów maszyn

            - wydajności pracowników w poszczególnych miesiącach

            d) z działem projektowania produktów

            - projetkowaniem form używanych do produkcji wyrobów (komputerowo)

        • Rejonowe Zawody w Szachach Drużynowych.
          • Rejonowe Zawody w Szachach Drużynowych.

          • 20 listopada w naszej szkole rozegrane zostały Rejonowe Zawody w Szachach Drużynowych
            w ramach licealiady. W zawodach wzięło udział  5  szkół z powiatów leskiego ,sanockiego
             i brzozowskiego.   Nasza drużyna w składzie: Aleksandra Kozubal  (3d ), Zuzanna Jurkiewicz  (2f),
            Piotr Żak  (2a) i Szymon Jamrugiewicz  (2e) zajęła  ostatecznie I miejsce ( przy remisie punktowym
            ze  szkołą  II L.O.  Sanok) dzięki wygranej partii Aleksandry Kozubal na pierwszej szachownicy z zawodnikiem szkoły II LO z Sanoka.

            Zawodnikom gratulujemy  udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

             

        • Powiatowe drużynowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców.
          • Powiatowe drużynowe zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców.

          • 16 listopada 2017r. w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie zostały rozegrane zawody drużynowego tenisa stołowego w ramach powiatowej licealiady dziewcząt i chłopców.

            W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały:  Karolina Konopka ( 3f ), Alicja Pietranowicz (2b) oraz  Magdalena Nogaj ( 2b ) zdobywając  I  miejsce po dwóch wygranych meczach z Z.S.E.  i  Z.S.B.
            premiowane awansem na zawody rejonowe.

            W kategorii chłopców niespodziewanie nasza drużyna w składzie: Michał Haduch ( 1a ) i Mateusz Susło  ( 3d ) zajęła  2 miejsce z awansem na zawody rejonowe w ramach licealiady. 

             Zawodnikom gratulujemy  udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.

             

          • konkurs Geo-Planeta

          • W dniu 24 listopada 2017r. tj. piątek 
            odbędzie się Konkurs Geo-Planeta
            dla uczniów GD i LO

            - 2 lekcja godzina 8.55 – sala 204 ( Gimnazjum )

            - 3 lekcja godzina 9.45 – sala 107 ( LO )

          • Wywiadówka śródsemestralna

          • W dniu 24 listopada 2017 r. tj. piątek
            o godzinie 16.00 odbędzie się wywiadówka śródsemestralna dla wszystkich klas LO
            i Gimnazjum Dwujęzycznego.

            O godzinie 15.30 spotkanie rad rodziców klas trzecich

            Zapraszamy wszystkich rodziców.

             

            Klasa

            Imię i nazwisko wychowawcy

            I Liceum Ogólnokształcącego+ GD

             

            SALA

            I a

            Lesław Franus

            20

            I b

            Monika Szczepek

            110

            I c

            Magdalena Skoczek

            108

            I d

            Bernardeta Siegel-Wojnicka

            208

            I e

            Sebastian Stemulak

            53

            II a

            Aneta Brewka

            202

            II b

            Agnieszka Kostka

            109

            II c

            Arkadiusz Dudek

            207

            II d

            Marzena Chudzikiewicz

            21

            II e

            Aleksandra Boroń

            204

            II f

            Artur Cyparski

            104

            III a

            Joanna Nowak-Kopeć

            23

            III b

            Alicja Nastał

            52

            III c

            Renata Żaczek

            210

            III d

            Tomasz Podulka

            107

            III e

            Małgorzata Jarema

            205

            III f

            Katarzyna Kozak

            203

            II GA

            Katarzyna Rozenbajgier

            206

            IIGB

            Agnieszka Wójcik-Gdula

            103

            III GD

            Anna Dudek

            105

             

             

        • Zmiana podziału godzin
          • Zmiana podziału godzin

          • Na stronie szkoły został opublikowany plan lekcji obowiązujący od 13.11.2017r.

        • Indywidualne zawody tenisa stołowego
          • Indywidualne zawody tenisa stołowego

          • 31 października 2017r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących  w Brzozowie zostały rozegrane indywidualne zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców o mistrzostwo powiatu brzozowskiego w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

                                  

             

            Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

            W kategorii dziewcząt:

            • Karolina Konopka  3f
            • Zuzanna Jurkiewicz 2f
            • Alicja Pietranowicz 2b
            • Magdalena Nogaj    2b
            • Aleksandra Kędra  2b

            W kategorii chłopców:

            • Mateusz Susło  3d
            • Michał Haduch 1a
            • Kacper Malinowski 1c
            • Dawid Glazer 1a

            Turniej zakończył się dużym sukcesem naszych uczniów.
             

            W kategorii dziewcząt mistrzynią powiatu została Zuzanna Jurkiewicz 2f,  drugie miejsce zajęła Karolina Konopka 3f,  trzecie miejsce Alicja Pietranowicz 2b,  piąte miejsce Magdalena Nogaj 2b, szóste miejsce Aleksandra Kędra 2b.

            W kategorii chłopców niespodziewanie mistrzem powiatu  został  Michał Haduch (1a) wygrywając swoje mecze z bardziej doświadczonymi i starszymi zawodnikami z Z.S.E.
            i Z.S.B. , piąte miejsce honorowane dyplomem zajął
            Kacper Malinowski (1c).

            Opiekunem sekcji jest P. Krzysztof Łobodziński

             

            Wszystkim zawodnikom gratulujemy udanych występów i życzymy dalszych sukcesów.