• XXXIII Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała

• Ewelina Florczak z  klasy 2a otrzymała wyróżnienie w finale XXXIII Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała w Łańcucie.

Gratulujemy.

• Sukces uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego

• Z przyjemnością informujemy, że następujący uczniowie Gimnazjum Dwujęzycznego zakwalifikowali się do III etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

Michał Haduch - I miejsce w województwie-język niemiecki;

język angielski, biologia

Jakub Dydak- język francuski, historia

Martyna Wojnicka - język angielski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

• Awans do II etapu Olimpiady Geograficzej

• Z przyjemnością informujemy, że Bartłomiej Kołodziej z klasy 2 e zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Geograficznej. Gratulujemy.

• Awans do etapu Okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego

• Z przyjemnością informujemy, że Komitet Główny Olimpiady Języka Francuskiego zakwalifikował do Etapu Okręgowego uczennicę klasy IIC Julię Mączkę. Gratulujemy i życzymy sukcesu podczas zawodów okręgowych, które odbędą się 12 stycznia 2018r. w Krakowie.

Nauczyciel Języka Francuskiego

Jadwiga Krygowska

• Finał Wojewódzki Licealiady w Szachach Drużynowych.

• 04 grudnia  2017 r. w naszej szkole odbył  Finał Wojewódzki Licealiady w Szachach Drużynowych. W zawodach wzięło udział  12 najlepszych drużyn z województwa podkarpackiego. Z.S.O. w Brzozowie reprezentowali: Aleksandra Kozubal ( 3d ), Zuzanna Jurkiewicz ( 2f ), Piotr Żak ( 2a ) oraz Szymon Jamrugiewicz (2e). Nasza drużyna zajęła bardzo wysokie trzecie miejsce ustępując jedynie bardzo silnym zespołom z Rzeszowa i Krosna.
            Dodatkowo tytuł najlepszej zawodniczki  na 4 szachownicy zdobyła Zuzanna Jurkiewicz.

Gratulujemy dobrej gry i wysokiego miejsca oraz życzymy dalszych sukcesów.

• Konkurs Verstehen Mogalo

• Konkurs języka niemieckiego "Verstehen Mogalo" odbędzie się 7.12.17 w sali 102 o godzinie 9:45

• Rejonowa Licealiada -  tenis stołowy dziewcząt.
          • Rejonowa Licealiada - tenis stołowy dziewcząt.

• 28.11.2017r. nasza szkoła była gospodarzem Rejonowej  Licealiady w tenisie  stołowym  dziewcząt. W zawodach brały udział drużyny z powiatów brzozowskiego, sanockiego i leskiego.
            Zawodniczki z naszej szkoły: Karolina Konopka (3f), Zuzanna Jurkiewicz (2f) oraz  Alicja Pietranowicz  (2b) zdobyły I miejsce  i zakwalifikowały się na finał wojewódzki, który rozgrywany będzie 19 grudnia w Nowej Sarzynie.

Gratulujemy zawodniczkom i życzymy dalszych sukcesów.