• Sukces uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego

• 15.12.2017
        • Z przyjemnością informujemy, że następujący uczniowie Gimnazjum Dwujęzycznego zakwalifikowali się do III etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty:

Michał Haduch - I miejsce w województwie-język niemiecki;

język angielski, biologia

Jakub Dydak- język francuski, historia

Martyna Wojnicka - język angielski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

• Awans do etapu Okręgowego Olimpiady Języka Francuskiego

• 08.12.2017
        • Z przyjemnością informujemy, że Komitet Główny Olimpiady Języka Francuskiego zakwalifikował do Etapu Okręgowego uczennicę klasy IIC Julię Mączkę. Gratulujemy i życzymy sukcesu podczas zawodów okręgowych, które odbędą się 12 stycznia 2018r. w Krakowie.

Nauczyciel Języka Francuskiego

Jadwiga Krygowska

• Finał Wojewódzki Licealiady w Szachach Drużynowych.

• 05.12.2017
        • 04 grudnia  2017 r. w naszej szkole odbył  Finał Wojewódzki Licealiady w Szachach Drużynowych. W zawodach wzięło udział  12 najlepszych drużyn z województwa podkarpackiego. Z.S.O. w Brzozowie reprezentowali: Aleksandra Kozubal ( 3d ), Zuzanna Jurkiewicz ( 2f ), Piotr Żak ( 2a ) oraz Szymon Jamrugiewicz (2e). Nasza drużyna zajęła bardzo wysokie trzecie miejsce ustępując jedynie bardzo silnym zespołom z Rzeszowa i Krosna.
          Dodatkowo tytuł najlepszej zawodniczki  na 4 szachownicy zdobyła Zuzanna Jurkiewicz.

Gratulujemy dobrej gry i wysokiego miejsca oraz życzymy dalszych sukcesów.