• Konkurs Sentencji Łacińskich 2018

• Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w Konkursie Sentencji Łacińskich (planowany na marzec).

Konkurs zostanie podzielony na dwa poziomy edukacyjne: Gimnazjum oraz Liceum.

Zestaw sentencji obowiązujących dla poszczególnych poziomów można odebrać w bibliotece szkolnej lub u Pani mgr Iwony Kotowicz.

Dla zwycięzców i laureatów przewidziano nagrody.

• Wyniki konkursu języka angielskiego ENGLISH HIGH FLIER

• Gimnazjum kl. 2:

Miłosz Siadkowski (2a) - I miejsce w województwie i nagroda rzeczowa

Adrian Wojnicki (2a)- II miejsce w województwie

Hubert Piotrowski (2b) - V miejsce w województwie

Gimnazjum kl 3:

Martyna Wojnicka - I miejsce w wojewódzwie i nagroda rzeczowa

Michał Sadowski - II miejsce w województwie

Michał haduch - V miejsce w województwie

Liceum Kl II:

Dorota Łukaszewska (2b) - IV miejsce w województwie

Karina Gierlach (2a)- VII miejsce w województwie

Liceum Kl III:

Marek Gładysz (3a) - V miejsce w województwie

GRATULUJEMY Bardzo dobrych wyników

• Wyniki Konkursu Języka Niemieckiego Jersz Deutschfreund 2017

• Laureatami konkursu w kategorii drugich i trzecich klas gimnazjum został Michał Haduch ( kl. III Gimnazjum) i zajął 1 miejsce w województwie i 7 w kraju (98% poprawnych odpowiedzi) . Uzyskał on dyplom laureata i  nagrodę rzeczową.

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w tej samej kategorii uzyskuje Klaudia Bednarczyk (3c) -79%, Natalia Łuczycka ( 3c)-77%, Sandra Rymarz (3c) - 75%

Dyplom za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach pierwszych otrzymuje Jakub Szczuka (1b) - 10 miejsce w województwie podkarpackim.

GRATULUJEMY SUKCESÓW

• Wyniki Interaktywnego Konkursu Języka niemieckiego Mogalo

• Z przyjemnościa informujemy, że najlepszy wynik w Konkursie Interaktywnym Języka Niemieckiego - Mogalo uzyskała uczennica Ewelina Florczak kl. 2 a Gratulujemy sukcesu. I. Majbroda -Kij