• SIATKARZE LO W FINALE WOJEWÓDZKIM, SIATKARKI W PÓŁFINAŁACH !

• 28.02.2018
        • 19 lutego na sali gimnastycznej LO Brzozów rozgrywane zostały zawody Rejonowe w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły po wcześniejszych wygranych meczach na szczeblu powiatowym przystąpiła do rywalizacji  z II LO w Sanoku  i ZS w LESKU. Po zaciętych spotkaniach ostatecznie pokonaliśmy ZS w Lesku(2:0) i II LO w Sanoku (2:1) co dało nam I miejsce i awans do zawodów półfinałowych.

Skład ZSO Brzozów:  Martyna Wojtoń, Iza Drąg, Patrycja Żyłka, Natalia Hawaj, Karolina Wójcik, Aleksandra Cyptor(libero), Zuzanna Jurkiewicz, Dominika Gołąb, Wiktoria Baran(libero), Ula Kopczyk, Weronika Bukład, Anna Skałkowska, Patrycja Sokołowska (kapitan)

Natomiast Siatkarze LO w Brzozowie 21.02 rywalizowali w zawodach na szczeblu półfinałowym. Wygrywając wcześniej zmagania Powiatowe oraz Rejonowe mierzyliśmy się z reprezentacjami  ZS w Czudcu i ZST w Jaśle. Turniej rozegrany w Czudcu przyniósł dużo emocji ale ostatecznie wygraliśmy  awansem z Jasłem, którego reprezentacja nie przyjechała na zawody, natomiast w grze o finał zadecydował  pojedynek z Czudcem. Dzięki dobrzej grze wygaliśmy  w stosunku 2:0 co dało  nam awans do Finału Wojewódzkiego.

Miło nam poinformować również, że nasza szkoła uzyskała pozytywną akceptacje Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie na organizację Finału Wojewódzkiego piłki siatkowej chłopców, który odbędzie się pod koniec  Marca.

Skład ZSO Brzozów: Filip Kędra, Szymon Froń, Kacper Kowalski, Patryk Rymarowicz, Dawid Glazer, Mateusz Fiołek, Łukasz Herbut, Eryk Skarbek, Dawid Mazur (libero), Michał Data, Jakub Kędra (kapitan)

Trenerem reprezentacji dziewcząt i chłopców jest Tomasz Podulka