• 26.03.2018
        • W dniu 27.03.2018 r.  (tj. wtorek)  po 3 lekcji uczniowie klas 1c i 1d wychodzą do kina na Międzypowiatowe Dni Teatru.  Prosimy nauczycieli uczących w tych klasach, o opiekę podczas spektakli.
          Po zakończeniu uczniowie nie wracają już na lekcje.

• Kolejny sukces naszego ucznia Michała Haducha

• 26.03.2018
        • Z przyjemnością informujemy, że Michał  Haduch, uczeń klasy III  gimnazjum dwujęzycznego został  po raz drugi laureatem  przedmiotowego konkursu języka niemieckiego organizowanego przez podkarpackiego kuratora oświaty.

Na uwagę zasługuje fakt, że Michał został w bieżącym roku szkolnym laureatem  w kuratoryjnym konkursie  z trzech przedmiotów: biologii, języka angielskiego i języka  niemieckiego.

Jednak z języka niemieckiego uplasował się najwyżej w klasyfikacji.

To niebywały sukces.

Serdecznie gratulujemy!

• Wywiadówka klas 3 liceum

• 22.03.2018
        • Przypominamy o wywiadówce uczniów klas III liceum, która odbędzie się w dniu 23.03.2018 r. (tj.piątek) o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących.

• Sukces Gimnazjalistów!

• 22.03.2018
        • Sukces Gimnazjalistów!
          Miło nam poinformować, że uczniowie naszego Gimnazjum Dwujęzycznego :  Katarzyna Folta, Jakub Dydak i Adrian Wojnicki znaleźli się wśród 50 uczniów w kraju, którzy zakwalifikowali się do eliminacji centralnych Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Finał Olimpiady odbędzie się 10 maja w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• XV Międzyszkolny Konkurs Geograficzny „Odkryj świat z Poznaj Światem”

• 20.03.2018
        • W dniu 15 marca 2018 roku odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Geograficzny „Odkryj świat z Poznaj Światem” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie. Uczestniczyło w nim 66 uczniów z 19 szkół z Podkarpacia i Małopolski. Naszą szkołę reprezentowała  czwórka  uczniów:  Gabriela Makowska,  Aneta Organ, Kinga Węgrzyńska i Bartłomiej Kołodziej.

Miło nam poinformować, że po dwóch etapach zmagań konkursowych drugie miejsce zajął Bartłomiej Kołodziej, uczeń klasy IIe.

Gratulujemy pasji i życzymy dalszych sukcesów.