• Zakończenie roku szkolnego klas trzecich

• 8:00 msza święta w kościele

9:00 pożegnanie klas trzecich na sali gimnastycznej

• Wyniki Konkursu Języka niemieckiego Sprachdoktor

•

Dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (80% poprawnych odpowiedzi) otrzymała uczennica klasy IIb Małgorzata Czuba.

Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku (75%) otrzymała uczennica klasy III gimnazjum Amelia Malisz.

Miłosz Siadkowski, uczeń klasy IIgA otrzymał dyplom za uzyskanie najlepszego wyniku wśród uczniów klasy drugiej gimnazjum.

• XII EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO „MŁODZI A JAN PAWEŁ II

• XII EDYCJA KONKURSU LITERACKIEGO

„MŁODZI A JAN PAWEŁ II”

Temat

„Zachęceni przez św. Jana Pawła II wołajmy

o dary Ducha Świętego”

• Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

• Z przyjemnością informujemy, że Ewelina Florczak i Piotr Żak, uczniowie klasy IIa, zakwalifikowali się do finału Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji.
            Gratulujemy.

• V Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego  im. Jacoba i Wilhelma Grimmów
          • V Wojewódzki Konkurs z Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów

• W dniu 04.04.2018 w MZS nr 4 w Krośnie odbyła się gala rozdania nagród w V Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Jacoba i Wilhelma Grimmów. Nagrody wręczał dyrektor szkoły Pan Witold Deptuch wraz z organizatorkami konkursu.

Po rozdaniu nagród wystąpiły najpierw uczennice z repertuarem piosenek a nastepnie Grupa Ekspresji Tanecznej Teatru Vacuum ze spektaklem „Peggy i Pani Róża” w całości przygotowanym przez uczniów II Liceum w Krośnie.

Konkurs odbywał się na dwóch poziomach: poziom pierwszy – szkoły podstawowe i  gimnazja, poziom drugi – szkoły ponadgimnazjalne (oddzielnie klasy pierwsze, oddzielnie klasy drugie i trzecie).

Celami głównym konkursu jest doskonalenie znajomości języka niemieckiego oraz  motywowanie uczniów do nauki języka niemieckiego, w szczególności uczniów klas pierwszych gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Główną nagrodą jest kurs językowy ufundowany przez Pana Roberta Tomasiewicza – Dyrektora SUCCESS SCHOOL OF ENGLISH w Krośnie. Patronat nad konkursem objęli również Prezydent Miasta Krosna oraz Ambasada Szwajcarii w Polsce. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, w tym słuchawki, klawiatury, pendrivy, książki oraz dyplomy ufundowane przez organizatorów i prywatnych sponsorów. Konkurs znajduje się na liście konkursów kuratoryjnych, więc laureaci powinni mieć zapis o wyniku na świadectwie i dodatkowe punkty przy przyjęciu do szkół.

Nazwiska wyróżnionych uczniów:

Sandra Rymarz

Kateryna Melnyk

• Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego im. Braci Grimmów w Krośnie

• Wyniki  Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego im. Braci Grimmów w Krośnie
            Michał Haduch zajął 2. miejsce w kategorii  klas drugich i trzecich gimnazjum,
            Sandra Rymarz  (3c) została wyróżniona w kategorii klas drugich i trzecich szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulujemy.

• Konkurs Sentencji Łacińskich

• Konkurs Sentencji Łacińskich odbędzie się w najbliższy poniedziałek  (09.04 2018r.) o godzinie 8:00.

Listy uczestników zostaną wywieszone na drzwiach sal: 107, 23, 104.