• Wyniki Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Powiatu Brzozowskiego.

• 30.05.2018
        • Dnia 16. maja 2018r. odbył się w naszej szkole KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW POWIATU BRZOZOWSKIEGO. Najlepsze wyniki osiągnęli:

I miejsce Marcin Matyasz - Przysietnica- 60,5 / 61pkt

II miejsce Sabina Skiba- Brzozów- 57,5 / 61pkt

III miejsce Martyna Wojnicka - ZSO w  Brzozowie- 54/61 pkt

Wyniki pozostałych uczniów:

4. Sabina Skiba 53 pkt

5. Katarzyna Folta 45 pkt

6. Amelia Malisz 44,5 pkt

7. Kacper Kwieciński 43,5 pkt

8. Ewelina Kuś 41 pkt

9. Gabriela Rygiel 39 pkt

10. Patrycja Hućko 37 pkt

11. Paulina Hućko  31,5 pkt

12. Alicja Piotrowska 27 pkt

• Wojewódzki finał w Szachach Indywidualnie

• 29.05.2018
        • Sukcesem zakończył się udział naszych szachistów w Finale Wojewódzkim Indywidualnych  Mistrzostw Szkół  Ponadgimnzajalnych w Szachach, które odbyły się w Górnie  w dniu   25.05.2018r. W kategorii dziewcząt Zuzanna  Jurkiewicz (2 f) zajęła 2 miejsce.
          W kategorii chłopców Piotr Żak (2a) zajął 5 miejsce a Szymon Jamrugiewicz (2e)
          11 miejsce.
          Opiekunem drużyny jest P. Krzysztof  Łobodziński.
          Gratulujemy dobrych występów zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

• 29.05.2018
        • W związku z przypadającą w tym roku 100 rocznicą odzyskania niepodległości,  nasza szkoła uczestniczy w projekcie edukacyjnym  „GODNOŚĆ. WOLNOŚĆ. NIEPODLEGŁOŚĆ”, którego celem jest wspieranie przedsięwzięć w zakresie edukacji  patriotycznej  i obywatelskiej dzieci i młodzieży.

Bardzo prosimy wszystkich uczniów o pomoc  w przygotowaniu wystawy złożonej z pamiątek związanych z odzyskaniem niepodległości w 1918 r. oraz budową państwa II RP i dostarczenie do szkoły pamiątek  rodzinnych związanych z udziałem swych przodków w I wojnie światowej lub okresem międzywojennym (zdjęcia, listy, medale, przypinki, przedmioty militarne, dokumenty, przedmioty codziennego użytku).

Prosimy o przyniesienie pamiątek do 5 czerwca (wtorek) i przekazanie ich nauczycielom historii.

Uczniowie, którzy przyczynią się do zorganizowania wystawy otrzymają oceny bardzo dobre z historii lub języka polskiego oraz wezmą udział w bezpłatnej wycieczce patriotycznej do Warszawy w nowym roku szkolnym.

• Wyniki Konkursu Literackiego "Młodzi a Jan Paweł II"
      • Sukces gimnazjalistów na olimpiadzie centralnej!

• 22.05.2018
        • Miło nam poinformować, że Jakub Dydak, uczeń klasy 3 Gimnazjum zajął 3. miejsce i uzyskał tytuł laureata 3. miejsca eliminacji centralnych Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, która odbyła się 10 maja w siedzibie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Oprócz nagrody rzeczowej, Jakub otrzymał zaproszenie na warsztaty do Najwyższej Izby Kontroli, które odbędą się w czerwcu i poprowadzi je prezes NIK Krzystof Kwiatkowski.

W eliminacjach centralnych wzięła też udział Katarzyna Folta, która również uzyskała bardzo ładny wynik i zdobyła tytuł finalisty.