• NABOR 2018

          • Listy kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do I Liceum Ogólnokształcacego zostaną wywieszone w szkole w dniu 29.06.2018 godz. 10:00

        • Mecz piłki ręcznej Nauczyciele – Uczniowie
          • Mecz piłki ręcznej Nauczyciele – Uczniowie

          • Tuż przed wakacjami - 18 czerwca 2018r. rozegrano towarzyski mecz piłki ręcznej. Przeciwko sobie stanęły:  drużyna złożona z nauczycieli i absolwentów naszej szkoły oraz drużyna chłopców ZSO.

            Mecz pełen pięknych akcji, technicznych sztuczek i  parad bramkarzy zakończył się remisem 29-29.   W serii rzutów karnych lepsi okazali się nauczyciele wspierani przez absolwentów naszej szkoły, wygrali wynikiem 7-5.

            To było piękne widowisko sportowe, rozegrane w bardzo sympatycznej atmosferze. Mecz rewanżowy tych drużyn zapowiedziano na wrzesień.

            Gratulujemy obu drużynom.

          • Stypendium z Urzędu Marszałkowskiego

          • Informujemy, że nabór wniosków o przyznanie stypendium z Urzędu Marszałkowskiego na rok szkolny 2018/2019 planuje przeprowadzać się we wrześniu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej :

            https://podkarpackie.edu.pl/index.php/aktualnosci-2/919-projekt-pn-wsparcie-stypendialne-uczniow-szkol-gimnazjalnych-i-ponadgimnazjalnych-prowadzacych-ksztalcenie-ogolne-rok-szkolny-2018-2019

          • Zajęcia sportowe

          • Zapraszamy na ostatnie zajęcia sportowe w ramach programu SKS , które odbędą się w dniu 21.06.2018 ( czwartek) o godzinie 10.00.

          • Zakończenie roku szkolnego 2017/18

          • 8:00 - Msza Święta w Kolegiacie Brzozowskiej

            9:15 - spotkanie ogóne na sali gimnastycznej.

            Po spotkaniu przejście z wychowcami do klas

        • Licealiada w piłce nożnej
          • Licealiada w piłce nożnej

          • Dnia 29.05.2018r.  na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. w  Brzozowie odbył się Turniej Powiatowej Licealiady w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

            Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

             

            Skład zespołu: Łukasz Herbut (3f), Filip Kędra (3a), Maksymilian Kot (2d), Eryk Skarbek (2d), Bartłomiej Kołodziej (2e), Kacper Szlama (2e), Szymon Jamrugiewicz (2e), Bartłomiej Mazur (1a), Maciej Data (1a), Kamil Borek (1e), Mikołaj Mateja (1e), Bartosz Pietryka (1e), Albert Szczepek (1e).

            Opiekunem drużyny jest P. Krzysztof Łobodziński.

        • Finał Wojewódzki Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej
          • Finał Wojewódzki Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej

          • Dużym sukcesem  zakończył się udział dziewcząt z I LO w Finale Wojewódzkim w Lidze Lekkoatletycznej. Zawody odbyły się w dniu 24 maja 2018r. w Rzeszowie, na stadionie lekkoatletycznym Resovii.  Upalna  pogoda i wzorowa organizacja zawodów stworzyły świetną imprezę sportową, w której wzięło udział 21 najlepszych szkół Podkarpacia, wyłonionych w jesiennych eliminacjach rejonowych.

            Uczennice naszego Liceum osiągnęły świetny wynik 1042 pkt, zajmując 10 miejsce w województwie i ustępując jedynie najlepszym szkołom sportowym Podkarpacia. Należy dodać, że drużyna lekkoatletyczna poprawiła swój jesienny wynik o 11 pozycji, a większość uczennic w Rzeszowie znacznie poprawiła swoje rekordy życiowe.

            Szkołę reprezentowały:

            Bieg na 100m:

            Martyna Dydek 3b

            Aleksandra Kędra 2b

            Angelika Potoczna 1a

            Bieg na 400m:

            Wiktoria Terefenko 1a

            Julia Herbut 1a

            Bieg na 800m:

            Dominika Gołąb 3b

            Aleksandra Cyptor 2d

            Gabriela Gdula 2f

            Skok w dal:

            Weronika Śnieżek 1b

            Julia Owoc 1d

            Paulina Fiejdasz 1d

            Pchnięcie kulą:

            Aleksandra Janusz 3b

            Aleksandra Lorenc 1e

            Karolina Wójcik 1e

            Sztafeta 4x100m:

            Angelika Potoczna 1a

            Aleksandra Szmyd 1d

            Aleksandra Kędra 2b

            Martyna Dydek 3b

             

            Opiekunem drużyny jest p. Magdalena Kaczkowska.

            GRATULUJEMY SUKCESU!!!

             

             

             

          • WYNIKI KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO DLA KLAS III GIMNAZJUM POWIATU BRZOZOWSKIEGO

          • W dniu 18 maja br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie odbył się konkurs języka polskiego dla uczniów klas trzecich gimnazjów z terenu powiatu brzozowskiego. Wzięło w nim udział 39 uczniów gimnazjów m.in. z Brzozowa, Orzechówki, Trześniowa, Turzego Pola.  Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy wyników.

            Wyniki konkursu:

            I miejsce –  Mateusz Piotrowski - Gimnazjum nr 1 w Brzozowie 25pkt /32 pkt

                                  Urszula Data – Zespół Szkół w Brzozowie 25 pkt /32 pkt

                                  Amelia Malisz – Zespół Szkół w Brzozowie 25 pkt /32 pkt

            II miejsce –  Michał Sadowski – Zespół Szkół w Brzozowie 24 pkt /32 pkt

                                  Krystian Preisnar – Zespół Szkół w Orzechówce 24 pkt /32 pkt

            III miejsce -  Anita Federczak- Zespół Szkół w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

                                  Katarzyna Folta - Zespół Szkół w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

                                  Rafał Rakoczy - Zespół Szkół w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

                                  Martyna Wrona - Szkoła Podstawowa w Turzym Polu 23 pkt /32 pkt

                                  Zuzanna Wojnicka - Gimnazjum nr 1 w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

                                  Izabela Penar - Gimnazjum nr 1 w Brzozowie 23 pkt /32 pkt

             

            Wyniki konkursu zostaną rozesłane do szkół drogą mailową.

            Gratulujemy.

          • WYNIKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III GIMNAZJUM POWIATU BRZOZOWSKIEGO

          • Dnia 22 maja 2018r. odbył się w naszej szkole KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW POWIATU BRZOZOWSKIEGO.

            Najlepsze wyniki osiągnęli:

            I miejsce Wojnicka Martyna - Gimnazjum ZSO Brzozów - 86/91 pkt
            II miejsce Bedanrczyk David -  Górki - 75/91 pkt
            III miejsce Wojnicka Zuzanna - Brzozów - 74/91 pkt, Dydak Jakub - ZSO Brzozów - 74/91 pkt, 
            IV miejsce Rakoczy Rafał - ZSO Brzozów - 65/91 pkt,  Sadowski Michał - ZSO Brzozów 65/91 pkt, 
            V miejsce Piwowar Arkadiusz - ZSO Brzozów - 64,5/91 pkt

            Gratulujemy.
             

          • WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

          • WYNIKI KONKURSU HISTORYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

             

            Dnia 21 maja 2018 r.  o godzinie 10.00 odbył się w naszej szkole KONKURS HISTORYCZNY  DLA GIMNAZJALISTÓW  POWIATU BRZOZOWSKIEGO. Wzięło w nim udział 43 uczniów
            z III klas gimnazjum z Brzozowa, Bliznego, Dydni, Górek, Haczowa, Humnisk, Przysietnicy, Orzechówki, Trześniowa i Turzego Pola.

             

            Najlepsze wyniki osiągnęli:

            I miejsce         Amelia Szuber  – Haczów  -  59/ 61pkt

            II miejsce        Jakub Dydak  – ZSO w Brzozowie58/61 pkt

            III miejsce      Gabriela Potoczna  - Blizne  – 57/61 pkt

            IV miejsce      Katarzyna Folta  – ZSO w Brzozowie56/61 pkt

            V miejsce        Kacper Częczek  – Blizne  – 53/61 pkt

             

            Wyniki pozostałych uczniów biorących udział w konkursie są następujące:

            Miejsce

            Nazwisko

            Imię

            Szkoła

            6

            Inglot

            Marcelina

            ZSO Brzozów

            7

            Buczek

            Weronika

            Orzechówka

            7

            Fijałka

            Hubert

            ZSO Brzozów

            7

            Brajta

            Karol

            ZSO Brzozów

            8

            Malisz

            Amelia

            ZSO Brzozów

            9

            Nastał

            Barbara

            Turze Pole

            9

            Wojnicka

            Martyna

            ZSO Brzozów

            10

            Wasylewicz

            Kacper

            Haczów

            11

            Bednarczyk

            David

            Górki

            12

            Preisnar

            Krystian

            Orzechówka

            12

            Sadowski

            Michał

            ZSO Brzozów

            13

            Wojtuń

            Paulina

            Trześniów

            13

            Kielar

            Kacper

            Orzechówka

            14

            Płonka

            Gabriela

            Orzechówka

            15

            Federczak

            Anita

            ZSO Brzozów

            16

            Macyk

            Marcelina

            Haczów

            16

            Lepucki

            Michał

            Brzozów

            17

            Śmigiel

            Jakub

            Blizne

            18

            Wójcik

            Izabela

            Trześniów

            19

            Sobota

            Weronika

            Przysietnica

            19

            Karbowski

            Michał

            Górki

            19

            Data

            Urszula

            ZSO Brzozów

            20

            Sadowska

            Aleksandra

            ZSO Brzozów

            21

            Jarosz

            Tomasz

            ZSO Brzozów

            22

            Rygiel

            Gabriela

            ZSO Brzozów

            22

            Pilawska

            Natalia

            ZSO Brzozów

            23

            Czajka

            Dominik

            Haczów

            24

            Wiktorowicz

            Filip

            Przysietnica

            25

            Janocha

            Aleksandra

            Haczów

            26

            Piwowar

            Aleksander

            ZSO Brzozów

            27

            Żyłka

            Joanna

            ZSO Brzozów

            28

            Buczkowicz

            Karol

            Humniska

            29

            Pilszak

            Daniel

            Humniska

            30

            Bluj

            Martyna

            Dydnia

            31

            Górski

            Korneliusz

            Turze Pole

            32

            Kustroń

            Ksawery

            ZSO Brzozów

            33

            Korfanty

            Roksana

            ZSO Brzozów

            34

            Kielar

            Julia

            Humniska

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, szczegółowe informacje na temat uzyskanych punktów dostępne w sekretariacie szkoły (tel. 13 43 417 74).