• TRENING LEKKOATLETYCZNY PRZED ZAWODAMI LIGI LEKKOATLETYCZNEJ

     • W środę 19 września 2018r. odbędzie się trening lekkoatletyczny przed Rejonową Licealiadą w  Lidze Lekkoatletycznej.

       Trening na stadionie Mosir Brzozów lekcja 6-7-8,  godzina 12.30-15.00.

      Konkurencje lekkoatletyczne:

      100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, skok w dal, pchnięcie kulą, rzut oszczepem sztafeta 4x100m.

      Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów.

      p. M.Kaczkowska

    • Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego
     • Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

     • 14 września 2018r. uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w Narodowym Czytaniu „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego, które odbyło się w Parku Jordanowskim w Brzozowie. Wydarzenie to zorganizowane zostało przez Ruch Poetycki „Zgrzyt” przy współpracy z brzozowską filią Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie i swoją istotą wpisało się w cykl spotkań odbywających się w całym kraju z inicjatywy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W bieżącym roku celem Narodowego Czytania stało się upamiętnienie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kolejne fragmenty powieści zostały odczytane m. in. przez przedstawicieli brzozowskich szkół, Biblioteki Pedagogicznej, Urzędu Miasta i Gminy czy poetów z powiatu brzozowskiego. Niewątpliwie dla uczestniczących w spotkaniu licealistów była to literacka przygoda o niecodziennym charakterze, pozwoliła bowiem spojrzeć na opisaną przez Stefana Żeromskiego historię z nieco innej  perspektywy niż ta znana z lekcji języka polskiego.

      Joanna Nowak - Kopeć

    • Sekcja Siatkówki
     • Sekcja Siatkówki

     • I Lo w Brzozowie ogłasza nabór do sekcji piłki siatkowej dziewcząt i chłopców prowadzonej w ramach programu sks. 
      Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby które chciałyby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z siatkówką. 
      Pytania prosimy kierować do opiekuna grup - Tomasz Podulki. 
       
      Pierwszy trening dziewcząt: środa 19.09 o godzinie 15:00. 
       
      Zapraszamy !
     • Nabór wniosków o przyznanie stypendium z Urzędu Marszałkowskiego

     • Informujemy, że  Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w okresie od 10 do 28 września 2018 r. prowadził będzie nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu pn. Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne – rok szkolny 2018/2019.

      Szczegółowe warunki udziału w projekcie określone zostały w Regulaminie przyznawania stypendiów, który wraz z pozostałą dokumentacją dostępny jest do pobrania ze strony internetowej www.podkarpackie.edu.pl, zakładka 2018/2019 Szkolnictwo ogólne, następnie: dokumenty do pobrania.

      Wnioski o przyznanie stypendium można wypełniać w tzw. Generatorze wniosków dostępnym na stronie www.podkarpackie.edu.pl.

       

      WAŻNE!! W związku z wystąpieniem w ostatnim czasie trudności technicznych serwisu www.podkarpackie.edu.pl, zostały wprowadzone w systemie zmiany techniczno - organizacyjne przy wypełnianiu wniosku, jego przesyłaniu w wersji elektronicznej i drukowaniu, polegające na tym, że z jednego konta zarejestrowanego w systemie można złożyć tylko jeden wniosek stypendialny. Więc uczniowie wraz z nauczycielami (opiekunami) zakładają konta oddzielnie dla każdej osoby. 

       

       

     • Zmian podziału godzin od 10.09.2018

     • Na stronie skoły opublikowany został plan lekcji obowiązjący od 10.09.2018

     • Rozpoczęcie roku szkolnego

     • Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcacych na  rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w dniu 3 września 2018r.

      Program uroczystości:

      8.00 – Msza święta  w Bazylice Mniejszej  w Brzozowie.

      9.15 – Odsłonięcie pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego - plac przy ul. Armii Krajowej 1

      Po zakończeniu uroczystości  pod pomnikiem zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w sali gimnastycznej ZSO w Brzozowie.