• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS III - 26.04.2019r.

• 26.04.2019
        • Drodzy uczniowie klas III

Zapraszamy na uroczystość zakończenia roku szkolnego i nauki w I Liceum Ogólnkształcącym
          im. Króla Kazimierza Wielkiego w Brzozowie.

Godzina 8:00 - Msza Święta w Bazylice Mniejszej w Brzozowie.
          Godzina 9:00 - spotkanie na sali gimnastycznej.
          Godzina 10:30 - spotkanie z wychowawcami
          w klasach.

• SUKCES NASZEGO UCZNIA

• 17.04.2019
        • Piotr jest już Studentem AGH !

Z przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Piotr Żak (klasa 3A) został Laureatem Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z Fizyki.
          Tym samym Piotr zapewnił sobie przyjęcie na wybrany przez siebie kierunek studiów na tej uczelni. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Wywiadówka klasy 1A i 2A

• Szanowni Rodzice.
          Zapraszamy na wywiadówkę:
          - klasy 1A, która odbędzie się w dniu 24.04.2019 r. o godzinie 16.00 w sali 109. Wychowawca - Joanna Bieńkowska
          - klasy 2A, która odbędzie się w dniu 24.04.2019 o godzinie 16.00 w sali 20. Wychowawca - Lesław Franus

• Euro Week - Szkoła Liderów

• Uczniowie uczestniczyli w projekcie Program EuroWeek – Szkoła Liderów

W dniach 9-13 04 .2019 uczniowie klasy 1f : Marcel Dereń, Kinga Kraczkowska, Wiktoria Kręgielewska,  Ksawery Kustroń , Bartłomiej Maślak i Natalia Sieńczak pod opieka wychowawczyni mgr Ewy Sawki wzięli udział w obozie Euroweek.

Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Szkolenie pozwoliło rozwinąć najbardziej cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole.

Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców  Fundacji EuroWeek.Uczniowie mieli możliwość prowadzenia konwersacji w języku angielskim oraz poznania muzyki i nauki tańców narodowych z krajów wolontariuszy goszczonych przez Fundację EuroWeek. W trakcie obozu mieli możliwość poznania z rówieśnikami z innych szkół, którzy również uczestniczyli w tym projekcie. Każdy z uczestników otrzymał  Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia „EuroWeek – Szkoła Liderów”

• 12.04.2019
        • Szanowni Państwo, Rodzice i Uczniowie ZSO w Brzozowie.

Informuję, że na wniosek Komitetu Strajkowego Zespołu Szkół Ogólnokształtujących w Brzozowie, Zarząd Oddziału Międzygminnego ZNP w Brzozowie uchwałą nr 13/2019 z dnia 10 kwietnia 2019r. postanowił zawiesić strajk w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie
          od godz. 15:00 dnia 12 kwietnia 2019r. do odwołania.

Od dnia 15 kwietnia 2019r. zajęcia odbywają się zgodnie z planem lekcji.

Dyrektor ZSO w Brzozowie - Dorota Kamińska