• GRATULACJE DLA MARTYNY FLOREK I AMELII JONARSKIEJ!!!

• 31.05.2019
        • 24 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, podczas Warszawskich Targów Książki odbył się finał 10 edycji Ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznego „Bazgroł”. Celem konkursu jest propagowanie czytelnictwa i działań twórczych wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Jury w składzie: Grzegorz Kasdepke; polski pisarz dla dzieci i młodzieży, Jurek Owsiak; polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, Marek Henryk Michalak; polski pedagog specjalny i działacz społeczny, Jerzy Rzymkowski; redaktor naczelny miesięcznika ”Nowa Fantastyka” Anna Helena Szymborska; polska ilustratorka, autorka komiksów oraz Grzegorz Raczek; organizator Bazgroła, wyłoniło tegorocznych finalistów, wśród których znalazły się uczennice z naszej szkoły: Martyna Florek i Amelia Jonarska. Dziewczyny wspólnie , przez kilka miesięcy stworzyły wyimaginowany świat pisząc opowiadanie pt ” Bloodsucker”. Pisały je zaskakując się wzajemnie przebiegiem wydarzeń. Największą frajdę sprawiało im kreowanie postaci. Każda stworzyła własnego bohatera, dzięki czemu postacie znacznie różniły się od siebie. Opowiadanie zawiera bogactwo wątków przyjaźni, romansu oraz fantastyki. Nasze finalistki wykonały również serię rysunków, obrazujących wygląd bohaterów i sytuacji przedstawionych w opowiadaniu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku.

• Wywiadówka klasy 1E

• 29.05.2019
        • Informujemy, że w dniu 30.05.2019 r. w godzinach od 15.00-17.00 w sali 107 odbędzie się wywiadówka klasy 1 E.

• MSZA ŚWIĘTA 29.05.2019r. Klasy I,II i III Gimnazjum

• 28.05.2019
        • W dniu 29.05.2019 r. (tj. środa) o godzinie 12.30 zostanie odprawiona
          Msza Święta w kościele, podczas której nastąpi rozdanie nagród w XIII EDYCJII KONKURSU LITERACKIEGO „MŁODZI A JAN PAWEŁ II”,
          pod hasłem: „Gdzie Duch Pański, tam wolność (2Kor3,17).
          Prawdziwie wolnym jest to ten, kto stawia sobie ograniczenia.”- Jan Paweł II

Prosimy klasy: I i II LO oraz III Gimnazjum Dwujęzycznego
          o ustawienie się przez szkołą o godzinie 12.20 i przejście pod opieką nauczycieli do kościoła.

Bardzo proszę o godne zachowanie i wzorową frekwencję
          w tym wyjątkowych czasie.

• KONKURS PAPIESKI ROZSTRZYGNIĘTY!

• 24.05.2019
        •             W dniu 23.05.2019r Komisja Konkursowa wyłoniła Zwycięzcę oraz Wyróżnionych w XIII Edycji Konkursu Literackiego "Młodzi a Jan Paweł II".

W tym roku temat przewodni brzmiał:

"Gdzie Duch Pański, tam wolność (2Kor 3,17) Prawdziwie wolnym jest ten, kto stawia sobie ograniczenia". (Jan Paweł II)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w dniu 29 maja 2019r. w Bazylice Mniejszej w Brzozowie po mszy świętej o godzinie 12.30
          W załączeniu Protokół z posiedzenia Jury XIII Edycji.

Protokol_Konkursu_o_Janie_Pawle_II.pdf

• Sukcesy matematyków

• 22.05.2019
        • 21.03.2019 r odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Wzięło w nim udział w sumie 72 uczniów:  4 osoby z gimnazjum, 34 osoby z klas pierwszych, 20 z klas drugich i 14 z klas trzecich.

Najlepsze wyniki uzyskali:

w kategorii  Junior klasa III gimnazjum:

1. Miłosz Siadkowski – IIIGA – wynik wyróżniony

w kategorii Junior klasa I LO:

1. Katarzyna Folta – Ia – wynik wyróżniony

2Hubert Fijałka – Ia – wynik wyróżniony

w kategorii Student klasa II LO:

1. Szymon Szewczyk –  IIa

2. Dominika Dąbrowska    –  IIa

w kategorii Student klasa III LO:

1. Kuśnierczyk Kinga – IIIa

2. Florczak Ewelina – IIIa