• Finał Wojewódzki Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m – 8 miejsce dziewcząt

• W dniu 22.10.2019r. w miejscowości Pustynia-k.Dębicy odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m. Na trasie trawiasto-żużlowej, przy pięknej, słonecznej pogodzie rywalizowało 12 najlepszych drużyn z całego województwa podkarpackiego. W kategorii Licealiady w tym zaszczytnym gronie startowały również dziewczęta z naszego liceum. Wcześniej zajęły bowiem 1 miejsce w Powiatowej i 2 miejsce w Rejonowej Licealiadzie. Dziewczęta wykazały się świetną kondycją i wielką walecznością- zajmując 8 miejsce. To najlepszy -w dotychczasowej historii tej dyscypliny- wynik naszej szkoły.

Sztafeta wystąpiła w składzie:
            Karolina Cyptor, Julianna Kędra, Gabriela Sobaś, Amelia Malisz, Wiktoria Wojtuń, Oliwia Mendyka, Wiktoria Terefenko, Nina Bartkowska, Kinga Fil,  Joanna Głowacka, Wiktoria Wrona.

Opiekunem sztafety była p. Magdalena Kaczkowska.

• V Międzynarodowy Konkurs Historyczny

• Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego w Kobyłce ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w V Międzynarodowym Konkursie Historycznym ”Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”.

Uczniowie mają za zadanie przygotowanie prac w następujących kategoriach:

- plakat: „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”,

- projekt serii znaczków pocztowych: „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”

- poezja: „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”,

- film: „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”.

Zakończenie konkursu 09 grudnia 2019 roku.

• Film, Zdjęcia i Koncert Jubileuszowy

• Szanowni Państwo, Absolwenci, uczestnicy Jubileuszu 110-lecia Szkoły

Informujemy, że zdjęcia z Obchodów Jubileuszowych 110-lecia szkoły i Koncertu Jubileuszowego do nabycia nieodpłatnie w Redakcji Brzozowskiej Gazety Powiatowej (ul. Sienkiewicza 2)

Serdecznie polecamy.

• Uczniowie LO w Brzozowie nagrodzeni na gali „Nie zagubić talentu" w Dębicy

• 27 września 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy odbyła się tegoroczna gala konkursu „Nie zagubić talentu” realizowanego przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie. Podczas uroczystości zostali nagrodzeni najbardziej uzdolnieni i wyróżniający się uczniowie z podparpackich szkół. Uroczystość zaszczycili swą obecnością m.in. Marszałek Województwa Władysław Ortyl, Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch oraz Dyrektor Departamentu Edukacji Nauki i Sportu UMWP Babara Pelczar-Białek. W tym roku stypendia naukowe przyznano 78 uczniom a 80 uczniów otrzymało nagrody pieniężne. Przyznano też 32 stypendia artystyczne. W gronie wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły, absolwenci gimnazjum dwujęzycznego przy LO w Brzozowie: Miłosz Siadkowski i Aleksandra Haduch. Miłosz, uczeń 1 klasy Ag otrzymał stypendium naukowe na okres 10 miesięcy. Do jego największych osiągnięć w ubiegłym roku szkolnym należało uzyskanie tytułów laureata kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z matematyki i finalisty kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego, wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Matematyczny Kangur oraz tytułów laureata w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych Olimpus z języka angielskiego i matematyki. Z kolei Aleksandra Haduch, uczennica 1 klasy Bg nagrodzana została nagrodą pieniężną. Jej największym sukcesem było uzyskanie w ubiegłym roku szkolnym tytułu laureata kuratoryjnego konkursu przedmiotowego z biologii, w którym zajęła drugie miejsce w województwie. Gratulujemy Miłoszowi i Oli sukcesu.