• Finał Wojewódzki Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m – 8 miejsce dziewcząt

• 28.10.2019
        • W dniu 22.10.2019r. w miejscowości Pustynia-k.Dębicy odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m. Na trasie trawiasto-żużlowej, przy pięknej, słonecznej pogodzie rywalizowało 12 najlepszych drużyn z całego województwa podkarpackiego. W kategorii Licealiady w tym zaszczytnym gronie startowały również dziewczęta z naszego liceum. Wcześniej zajęły bowiem 1 miejsce w Powiatowej i 2 miejsce w Rejonowej Licealiadzie. Dziewczęta wykazały się świetną kondycją i wielką walecznością- zajmując 8 miejsce. To najlepszy -w dotychczasowej historii tej dyscypliny- wynik naszej szkoły.

Sztafeta wystąpiła w składzie:
          Karolina Cyptor, Julianna Kędra, Gabriela Sobaś, Amelia Malisz, Wiktoria Wojtuń, Oliwia Mendyka, Wiktoria Terefenko, Nina Bartkowska, Kinga Fil,  Joanna Głowacka, Wiktoria Wrona.

Opiekunem sztafety była p. Magdalena Kaczkowska.

• V Międzynarodowy Konkurs Historyczny

• 25.10.2019
        • Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego w Kobyłce ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w V Międzynarodowym Konkursie Historycznym ”Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”.

Uczniowie mają za zadanie przygotowanie prac w następujących kategoriach:

- plakat: „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”,

- projekt serii znaczków pocztowych: „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”

- poezja: „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”,

- film: „Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości”.

Zakończenie konkursu 09 grudnia 2019 roku.

• Film, Zdjęcia i Koncert Jubileuszowy

• 18.10.2019
        • Szanowni Państwo, Absolwenci, uczestnicy Jubileuszu 110-lecia Szkoły

Informujemy, że zdjęcia z Obchodów Jubileuszowych 110-lecia szkoły i Koncertu Jubileuszowego do nabycia nieodpłatnie w Redakcji Brzozowskiej Gazety Powiatowej (ul. Sienkiewicza 2)