• Sukces uczniów w Olimpiadzie Języka Niemieckiego

• Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły Marcin Matyasz (2C) i Michał Haduch (2B) w ramach eliminacji okręgowych zakwalifikowali się do etapu ustnego 43. Olimpiady Języka Niemieckiego.

Egzamin ustny odbędzie się w dniu 8 lutego 2020 w Katedrze Germanistyki UR.

Życzymy im powodzenia na kolejnym etapie :)

• Zmiana podziału godzin

• Na stronie szkoły został opublikowyny nowy podział godzin obowiązujący od 20.01.2020

• SUKCES UCZENNICY W OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

• Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy 3b Barbarze Ekiert, która pomyślnie przeszła przez I część etapu okręgowego (pisemną) Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego i zakwalifikowała się do II części etapu okręgowego (ustnej).

Część ustna odbędzie się 7 lutego  w Instytucie Neofilologii Wydziału Humanistycznego UMCS Lublin. Życzymy Basi powodzenia w walce o etap centralny!

• I miejsce Miłosza Siadkowskiego w Konkursie Matematycznym im. H. Steinhausa w Jaśle

• W dniu 7 grudnia 2019 odbył się finał Konkursu Matematycznego im. H. Steinhausa w Jaśle. Naszą
            szkołę reprezentowali Natalia Warchałowska Ia- w kategorii klas pierwszych po szkole podstawowej i
            Miłosz Siadkowski Iag– kategoria klas pierwszych po gimnazjum oraz Katarzyna Folta IIa – kategoria
            klas drugich.

Miłosz Siadkowski zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Trzecie miejsce Miłosza Siadkowskiego w Konkursie Matematycznym im. prof. Jana Marszała w Łańcucie

• W dniu 27 listopada 2019 odbył się finał Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała w
            Łańcucie. Naszą szkołę reprezentowali Natalia Warchałowska Ia i Miłosz Siadkowski Iag– kategoria
            klas pierwszych oraz Katarzyna Folta IIa – kategoria klas drugich.

Miłosz Siadkowski zajął trzecie miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Wyniki Konkursu "Deutschfreund"- Łowcy Talentów Jersz

• Dnia 13 listopada 2019 r. odbyła się kolejna edycja przygotowanego przez Łowców Talentów Jersz  konkursu "Deutschfreund", do którego przystąpiło 44 uczniów naszej szkoły.

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie uzyskali znakomite wyniki:

- Michał Haduch z klasy 2b - pierwsze miejsce w kraju (97,32%)

- Marcin Matyasz z klasy 2c  - czwarte miejsce w kraju (96,43%)

- Milena Bryś z klasy 1b - pierwsze miejsce w województwie (82,59%)

- Julia Haduch z klasy 2b - piąte miejsce w województwie (78,13%)

- Martyna Wojnicka z klasy 2c - dziewiąte miejsce w województwie (76,79%)

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)