• Kontakt z nauczycielami

• 30.03.2020
        • Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w każdy poniedziałek w godzinach 14:00-15:00 wszyscy nauczyciele będą do Państwa dyspozycji i będą odpowiadać na Państwa pytania poprzez pocztę LIBRUS.

• Próbna matura z CKE

• 30.03.2020
        • Uprzejmie informuję, że Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego.

Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, pliki z danymi do zadań z informatyki zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych.

• 25.03.2020

• W dniu dzisiejszym, jutro i pojutrze pracujemy zdalnie wg wcześniejszych ustaleń i testujemy aplikację MICROSOFT TEAMS

• Nowy plan lekcji

• 25.03.2020
        • Informacja : od poniedziałku pracujemy wg nowego planu lekcji który jest elementem zdalnego nauczania z wykorzystaniem ekranu komputera w aplikacji MICROSOFT  TEAMS, poza tymi zajęciami nauczanie odbywać się będzie z wykorzystaniem innych metod i narzędzi:- librus, e-podręczniki, materiały CKE, OKE oraz z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej zapewniających wymianę informacji między nauczycielem, uczniem lub rodzicem.

• KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

• 24.03.2020
        • Uwaga, od 25 marca do 10 kwietnia szkoła wprowadza obowiązkowe zdalne nauczanie przy wykorzystaniu platformy MICROSOFT TEAMS,  Librusa, z wykorzystaniem stron www. epodręczniki.pl, CKE, OKE oraz innych aktywności z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej zapewniających wymianę informacji między nauczycielem i uczniem.

Zoobowiązujemy wszystkich uczniów do podjęcia określonej przez szkołę aktywności, Oprócz uczestniczenia w  zajęciach on-line obowiązkowe będzie wykonywanie poleceń nauczycieli umieszczanych w librusie i  w aplikacji teams. Ocenie podlegać będzie tylko i wyłącznie aktywność podczas zajęć i przesyłane prace pisemne wymagające samodzielności. Uwaga nie będziemy wstawiać ocen ndst!  w przypadku nieobecności ucznia podczas zajęć on-line prosimy o kontakt z nauczycielem celem przekazania omawianych treści programowych