• Nabór wniosków na stypendia

    • 26.06.2020
    • Informujemy, że z dniem 29 czerwca 2020 r. rozpoczyna się nabór wniosków na stypendia dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Brzozowski w ramach Programu Stypendialnego Powiatu Brzozowskiego im. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.

     Wypełniony wniosek należy przynieść do szkoły celem opiniowania.

    • Czas na wakacje

    • 25.06.2020
    • Drodzy Uczniowie!

     Wkrótce rozpoczniemy wakacje. Za nami kolejny już rok szkolny, inny niż zwykle,
     ale zakończony pomyślnie i z dużymi sukcesami. Ze względu na sytuację epidemiczną
     w kraju i cz
     asowe ograniczenie funkcjonowania szkół, prowadziliśmy zdalne nauczanie. Było to dla nas wszystkich duże wyzwanie, jednak dzięki determinacji i zaangażowaniu całej szkolnej społeczności, nauka na odległość przebiegała bardzo sprawnie i efektywnie.

     Dziękujemy Wam za podjęcie nowego wyzwania i przystąpienie do nowej formy pracy.

     Gratulujemy Wam uzyskanych wysokich wyników w nauce, w olimpiadach
     i konkursach przedmiotowych oraz w rywalizacji sportowej.

     Miło nam poinformować, że Michał Haduch finalista olimpiady centralnej z języka niemieckiego został wytypowany do Nagrody Absolwent Roku w ramach Programu Stypendialnego Powiatu Brzozowskiego im. bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Marcin Matyasz uczeń klasy IIC finalista tej samej olimpiady, został zgłoszony do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Kinga Fil uczennica klasy I A, która otrzymała najwyższa średnią ocen w klasach I czteroletniego licem również została zgłoszona do tego stypendium.

     98 uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Serdecznie gratulujemy.

     Życzymy Wszystkim słonecznych i zdrowych wakacji!

      

     Czekamy na Was we wrześniu!

      

      

    • Rozdanie świadectw promocyjnych

    • 23.06.2020
    • 26 czerwca 2020

     W związku z sytuacją epidemiczną rozdanie świadectw szkolnych odbędzie się w innej formie, według hamonogramu zamieszczonego poniżej.

     Prosimy uczniów o dostosowanie się do terminów i nieprzebywanie na terenie szkoły oraz nie gromadzenie się w większe grupy przed szkołą.

     Wejścia na poszczególne piętra  powinno odbywać się według oznaczonych ciągów komunikacyjnych.

     Na piętro II i do sal w szatni wchodzimy od strony boiska. Na Ipiętro i parter od frontu szkoły.

     Na terenie szkoły obowiązuje nakaz noszenia maseczek.Przed wejściem do budynku każdy uczeń zobowiązany jest do dezynfekcji rąk. 

      

     • O godzinie 8:00 w Bazylice Mniejszej w Brzozowie odbędzie się msza święta na zakończenie roku szkolnego.

      

     •  W tym dniu będzie można rozliczyć się z biblioteką szkolną i wypożyczyć książki na wakacje.

     H a r m o n o g r a m  r o z d a n i a  ś w i a d e c t w.

     26 czerwca 2020

     W odstępach 15 minutowych wchodzi po 10 osób do sali weug numerów w dzienniku


    • OCAL CUD ŻYCIA

    • 24.06.2020
    • Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice! Absolwenci i Sympatycy Naszej Szkoły!

     Każdy z nas ma plany, marzenia, ambicje dotyczące przyszłości a wraz z nimi wizję przyszłego życia, którego istotą jest szczęście. Takie marzenia miała również Angelika – uczennica maturalnej klasy naszej szkoły. Podobnie jak jej koledzy snuła plany na przyszłość, przygotowywała się do egzaminu maturalnego, planowała wybór kierunku studiów. Otoczona przyjaciółmi zarażała uśmiechem, pragnęła kochać, marzyć i śnić. Z optymizmem patrzyła w przyszłość, wierząc, że matura otworzy przed nią drzwi do świata, którego była i jest ciekawa, i w którym układać będzie swe dorosłe życie. Los chciał jednak inaczej… nie licząc się z dotychczasową wizją przyszłości postawił przed Angeliką wyzwanie najtrudniejsze z możliwych - walkę o zdrowie i życie.Angelika dowiedziała się, że ma poważną chorobę krwi – białaczkę. Jej życie zmieniło się z dnia na dzień, zaś ratunkiem na Jego ocalenie jest przeszczep szpiku kostnego. Niestety, znalezienie „genetycznego bliźniaka”, który odda cząstkę samego siebie i będzie w stanie uratować życie Angeliki, to cel, którego osiągnięcie bez pomocy innych wydaje się być niemożliwe.Dlatego też w imieniu Angeliki, jej bliskich i przyjaciół oraz naszej społeczności szkolnej zwracamy się do Was - ludzi wielkich serc i dobrej woli, o wzięcie udziału w akcji poszukiwania „genetycznego bliźniaka” Angeliki, a tym samym zarejestrowanie się w bazie fundacji DKMS. Rejestracja jest pierwszym krokiem do zamówienia pakietu rejestracyjnego i wyrażenia gotowości bycia dawcą szpiku ratującego życie. Dawcami mogą zostać osoby pełnoletnie i zdrowe.Tysiące chorych odzyskało zdrowie i ocaliło życie dzięki bezinteresownej pomocy drugiego człowieka. Angelika też ma taką szansę, jeśli nie przejdziesz obok naszej prośby obojętnie. Otwórz swoje serce i pomóż Angelice odzyskać marzenia o szczęśliwej przyszłości.Poniżej znajdziesz link do rejestracji. Nie zwlekaj, zarejestruj się, udostępnij post, wraz z nami wygraj walkę o zdrowie i życie Angeliki.

    • Nabór 2020/21-info

    • 24.06.2020
    • Od 26 czerwca.

     1. Należy zalogować się na konto.
     2. W systemie nabór wybieramy przycisk Akcja. i wprowadzamy oceny ze świadectwa.
     3. W załącznikach należy dodać zeskanowane świadectwo.

     W przypadku problemów zapraszamy do szkoły lub kontakt telefoniczny