• Zdalne nauczanie klas 3a i 2a

• 30.11.2021
        • W związku z nowym przypadkiem wystąpienia koronawirusa wśród uczniów, informujemy, że od 01.12.2021r. do 09.12.2021 włącznie klasy 2a i 3a będą się uczyć w systemie zdalnym.Szczegółowe informacje na temat kwarantanny każdemu z uczniów przekaże jutro Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Brzozowie.

• nauczanie zdalne klas - 3B , 3C

• 28.11.2021
        • W związku z nowym przypadkiem wystąpienia koronawirusa wśród uczniów, informujemy, że od 29.11.2021r. do 06.12.2021 klasy 3B i 3C będą się uczyć w systemie zdalnym.Szczegółowe informacje na temat kwarantanny każdemu z uczniów przekaże jutro Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Brzozowie.

• Z muzycznej sceny I LO po ogólnopolski sukces!

• 25.11.2021
        • 22 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie odbył się Ogólnopolski Konkurs Piosenki Patriotycznej „Każdy Polak gra i śpiewa” 2021, w którym udział wzięło ponad 200 wokalistów z całej Polski. Po całodniowych przesłuchaniach Jury wyłoniło najlepszych wykonawców, w gronie których znalazła się uczennica naszej szkoły - Oliwia Mielcarek, zajmując drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej 13 - 18 lat.

Oliwia zaprezentowała się w piosence „Epitafium, dla Majora Ognia” Andrzeja Kołakowskiego, którą wykonała z własnym akompaniamentem na pianinie. Zdobyte miejsce to ogromne wyróżnienie, ponieważ poziom interpretacji muzycznych wszystkich pieśni i piosenek patriotycznych był bardzo wysoki, co podkreślone zostało przez Jury w słowach uznania skierowanych pod adresem zarówno uczestników, jak również ich opiekunów.

Powyższy sukces nie jest jedynym osiągnięciem naszej utalentowanej wokalistki. W poprzednim roku szkolnym Oliwia brała udział w wielu festiwalach, przeglądach i konkursach muzycznych, zajmując w nich czołowe miejsca, między innymi:

• II miejsce w V Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „WORLD SONG” Sosnowiec 17 V 2021
          •  Finalistka III Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Piosenki Rozrywkowej „Aleja Gwiazd” Warszawa, 14 - 16 maja 2021r.
          • I miejsce w eliminacjach wojewódzkich V Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rosiewicza „Kima” Rzeszów 2020 r.
          • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Love me tender” Jasło 26 IV 2021r.
          • II miejsce w VIII Konkursie Piosenki Polskiej „Nie takie stare” Brzozów 27 czerwca 2021r.

Oliwia Mielcarek to właścicielka fenomenalnego głosu, utalentowana wokalistka, która nie tylko osiąga indywidualne sukcesy, ale jest również Dumą naszej szkoły! Jesteśmy przekonani, że dotychczasowe osiągnięcia to wstęp do muzycznego świata, w którym na naszą uzdolnioną uczennicę czekają kolejne wyzwania oraz wyjątkowe nagrody.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy samych udanych występów!

• Warsztaty z RoboLAB

• 25.11.2021
        • 19 listopada ponownie gościliśmy w naszej szkole studentów Politechniki Rzeszowskiej, którzy przyjechali do nas w ramach koła naukowego RoboLab. Tym razem w zajęciach ze studentami brali udział uczniowie z klas 3E oraz 3AG, których celem było skonstruowanie pojazdów sterowanych za pomocą padów i przystąpienie do mini zawodów. Wygrała grupa uczniów z klasy 3Ag, której pojazd najlepiej poradził sobie z przygotowanym zadaniem.

RoboLAB 2 -  galeria

Więcej o projekcie RoboLab znajdziecie na stronie internetowej pod adresem https://robolab.edu.pl

• Nauczanie zdalne  klas - 2c, 2d
        • Nauczanie zdalne klas - 2c, 2d

• 23.11.2021
        • W związku z nowym przypadkiem wystąpienia koronawirusa wśród uczniów, informujemy, że od 24.11.2021r. do 26.11.2021 klasy 2C i 2D będą się uczyć w systemie zdalnym.