• Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniech społecznych”.

• 04.02.2020
        • W I etepie kokursu olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniech społecznych”edycja 2019/2020, która odbyła się w dniu 2 grudnia wzięło udział 42 uczniów z klas pierwszych. Olimpiada dotyczyła wiadomości z zakresu ubezpieczeń społecznych i była kontynuacją autorskiego projektu „Lekcje z ZUS”, który powstał by budować świadomość młodego pokolenia Polaków, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne. Dziś, niestety, niewielu młodych Polaków wie, czym są ubezpieczenia społeczne i czym skutkuje decyzja by wykluczyć się z tych ubezpieczeń. „Lekcje z ZUS” kształtują świadomość młodzieży, uczą przy tym by być wzajemnie odpowiedzialnym wobec osób, które przynależą do innych pokoleń, a ponadto dają praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom.

Miło nam poinformować, iż do II etapu wojewódzkiego olimpiady, która odbędzie się 20 marca 2020r. w sali audytoryjnej w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie zakwalifikowały się:

Aleksandra Haduch, Laura Hędrzak i Dorota Bieniasz.

Gratulujemy i trzymamy kciuki.

• Plan Lekcji

• 02.02.2020
        • Na stronie szkoły został opublikowyny nowy podział godzin obowiązujący od 03.02.2020