• Zmiana planu lekcji
        • Ach, co to był za bal!

• 17.01.2023
        • Zgodnie ze szkolną tradycją, po raz pierwszy od 2020 roku w murach naszej szkoły wybrzmiały dźwięki studniówkowego poloneza W ten jedyny w swoim rodzaju, długo wyczekiwany wieczór czas wypełniony został fantastyczną atmosferą wspólnej zabawy i z pewnością na długo zapisze się w pamięci. Wieczorowe suknie, garnitury, uśmiechy - nasi uczniowie prezentowali się wspaniale!

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami kilkoma kadrami z tych wyjątkowych chwil.

• Mamy srebro!

• 16.01.2023
        • Nasze liceum po raz kolejny zdobyło tytuł „Srebrnej szkoły” w ogólnopolskim rankingu szkół ogólnokształcących „Perspektywy”. To prestiżowe wyróżnienie zawdzięczamy przede wszystkim naszych uczniom, którzy świetnie poradzili sobie na egzaminie maturalnym oraz przez cały miniony rok zdobywali kolejne laury w olimpiadach przedmiotowych. Srebrny znak jakości to dla nas potwierdzenie wysokiej jakości pracy szkoły, powód do dumy oraz motywacja, aby nie zwalniać tempa i sięgać po więcej!

• Konkurs - "Europa z naszej ulicy"

• 12.01.2023
        • Zostały już tylko trzy tygodnie na przesyłanie zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 stycznia.

Jeśli chcesz być aktywny i dowiedzieć się jak możesz brać czynny udział w życiu społecznym, a w nagrodzę wyjechać do Brukseli zgłoś się ze znajomymi do konkursu Europa z naszej ulicy.

Zadaniem uczestników konkursu jest znalezienie i pokazanie związków swojej okolicy, miejscowości czy regionu z kulturą i wartościami europejskimi. Forma przekazu może być różnorodna, od prezentacji, po przygotowanie projektu folderu, krótkiego filmu, cyklu podcastów o różnorodnej tematyce związanej ze wspólną historią, czy też kulturą całej Europy. Wybór formy i tematu zależy od nieograniczonej wyobraźni młodzieży.

Na tym etapie konkursu wystarczy opisać swój pomysł w formularzu zgłoszeniowym.

Do udziału w konkursie zapraszamy grupy młodzieży w zespołach od 4 do 6 osób. Oprócz wartości merytorycznych projektów, oceniane będą również umiejętności pracy zespołowej.

Zapoznaj się z regulaminem i pobierz formularz zgłoszeniowy

• Uwaga - konkurs!

• 10.01.2023
        • Ruszyła druga edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Złote Indeksy Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS, Integracja – kultura – edukacja”, w którym główną nagrodą jest uzyskanie indeksu na wybrany kierunek studiów realizowany na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS w Lublinie.

Szczegółowe informacje na temat regulaminu i zgłoszenia udziału w konkursie w pokoju pedagoga. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu do końca tygodnia, ponieważ termin nadsyłania prac jest określony do 31 stycznia 2023r.