• Wesołych Świąt

• 23.12.2022
        • Zapraszamy do obejrzenia koncertu:

Miniony czwartek w naszej szkole był dniem wyjątkowym. Uczniowie pod opieką pani Agnieszki Wójcik, pani Jolanty Gliściak oraz siostry Doroty Białowąs wprowadzili nas w świąteczną atmosferę, przygotowując inscenizację stanowiącą połączenie słów z dźwiękami i obrazami. Nasi uzdolnieni artyści, pod batutą pana Krzysztofa Łobodzińskiego, zagrali fantastyczny koncert składający się z kolęd, pastorałek i utworów skłaniających do refleksji o człowieku i świecie ludzkich spraw. Dziękujemy za niezapomniane wrażenia była to doskonała uczta dla melomanów!

• Warto być w życiu dobrym człowiekiem

• 23.12.2022
        • W imieniu dzieci mieszkających w Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za otwartość serca i okazane wsparcie. Jesteście wielcy.

• ​​​​​​​Otwórzmy nasze serca, podarujmy dzieciom uśmiech na Święta

• 17.12.2022
        • Święta coraz bliżej, dlatego też powoli dobiega końca organizowana w szkole zbiórka na rzecz Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci w Starej Wsi. Niezbędne produkty przynosić można do 22 grudnia, zaś aby zwiększyć zakres pomocy, w najbliższy poniedziałek w szkole przeprowadzona również zostanie zbiórka pieniędzy, które przeznaczone zostaną na zakup niezbędnych dla dzieci środków higienicznych.

Otwórzmy nasze serca, podarujmy dzieciom uśmiech na Święta🎄🎁😊

• 09.12.2022
        • Informujemy, że w dniach 12-21 grudnia 2022 r. w naszej szkole przeprowadzona zostanie próbna matura. Matura rozpoczyna się każdego dnia od godz. 8:00. Klasy czwarte piszą egzaminy w salach zgodnie z listami wywieszonymi na tablicy ogłoszeń. Po próbnej maturze mają lekcje zgodnie z planem lekcji.

19.12.2022- klasy 4a,4d,4e- rozpoczynają lekcje od 5 lekcji. 4B,4C,4F- zgonie z planem od 1 lekcji.

• Spotkanie z lek.med. Józefem Gancarzem - kierownikiem i koordynatorem merytorycznym centrum diagnostyki i leczenia chorób piersi „Breast Cancer Unit” Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie

• 09.12.2022
        • Każdy z nas spotkał w swoim życiu kogoś, kto walczył lub walczy z chorobą nowotworową. Wszyscy mamy również świadomość, jak niebezpiecznym wrogiem jest ta podstępna choroba, która zwykle rozwija się w ciszy, zaś, jeśli nie zostanie w porę zauważona, rośnie w siłę nie do pokonania.

Najczęściej pojawiającym się nowotworem wśród kobiet jest rak piersi. Jednocześnie jest to choroba, która wykryta odpowiednio wcześnie daje bardzo dobre rokowania i szansę na całkowite wyleczenie. Dlatego tak ważna jest profilaktyka raka.

O tym, jakie badania wykonać i w jaki sposób odpowiednio wcześnie wykryć pojawiające się zmiany, podczas spotkania z uczennicami i nauczycielkami ILO mówił lek.med. Józef Gancarz - kierownik i koordynator merytoryczny centrum diagnostyki i leczenia chorób piersi „Breast Cancer Unit” Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego w Brzozowie.

Zorganizowane spotkanie było efektem inicjatywy katedry wychowania fizycznego i zaplanowane zostało w ramach profilaktyki prozdrowotnej.