• OLIMPUS -język angielski
        • Lekcje na zamku w Łańcucie

• 06.01.2023
        • Pierwsze dni nowego roku za nami, przed nami nowe plany, wyzwania i cele! Mamy nadzieję, że czeka nas wiele ciekawych wydarzeń i niecodziennych lekcji, chociażby takich jak te przeprowadzone w zamku w Łańcucie, w których w grudniu uczestniczyli uczniowie klas 1a i 1d1.

Spotkania edukacjne i warsztaty plastyczne, w których wzięli udział nasi uczniowie, poświęcone były tradycjom bożonarodzeniowym, a tym samym świątecznym zwyczajom, symbolom oraz kulturze kulinarnej, stanowiącej nieodłączny element Świąt Bożego Narodzenia.

• Wesołych Świąt

• 23.12.2022
        • Zapraszamy do obejrzenia koncertu:

Miniony czwartek w naszej szkole był dniem wyjątkowym. Uczniowie pod opieką pani Agnieszki Wójcik, pani Jolanty Gliściak oraz siostry Doroty Białowąs wprowadzili nas w świąteczną atmosferę, przygotowując inscenizację stanowiącą połączenie słów z dźwiękami i obrazami. Nasi uzdolnieni artyści, pod batutą pana Krzysztofa Łobodzińskiego, zagrali fantastyczny koncert składający się z kolęd, pastorałek i utworów skłaniających do refleksji o człowieku i świecie ludzkich spraw. Dziękujemy za niezapomniane wrażenia była to doskonała uczta dla melomanów!

• Warto być w życiu dobrym człowiekiem

• 23.12.2022
        • W imieniu dzieci mieszkających w Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za otwartość serca i okazane wsparcie. Jesteście wielcy.

• ​​​​​​​Otwórzmy nasze serca, podarujmy dzieciom uśmiech na Święta

• 17.12.2022
        • Święta coraz bliżej, dlatego też powoli dobiega końca organizowana w szkole zbiórka na rzecz Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci w Starej Wsi. Niezbędne produkty przynosić można do 22 grudnia, zaś aby zwiększyć zakres pomocy, w najbliższy poniedziałek w szkole przeprowadzona również zostanie zbiórka pieniędzy, które przeznaczone zostaną na zakup niezbędnych dla dzieci środków higienicznych.

Otwórzmy nasze serca, podarujmy dzieciom uśmiech na Święta🎄🎁😊