• 3. miejsce naszych szczypiornistek w półfinale wojewódzkim

• 09.02.2023
        • We wtorek 7.02.2023r szczypiornistki z Brzozowskiego Kazika wzięły udział w półfinale wojewódzkim Licealiady, który odbył się w Krośnie.

W turnieju tym nieznacznie uległy drużynie z ZS Iwonicz oraz wygrały zdecydowanie z ZSNiG Krosno. Po zaliczeniu meczu z I LO Sanok z zawodów rejonowych nasze zawodniczki zajęły miejsce 3.

• Awans do turnieju barażowego dla naszych szczypiornistów

• 09.02.2023
        • Poniedziałek 6.02.2023r. był dniem Półfinału Wojewódzkiego Licealiady w piłce ręcznej chłopców, który odbył się w I LO w Sanoku.

Nasi szczypiorniści świetnie poradzili sobie w meczach z kolegami z ZSMech. Krosno i MZSP Miejsce Piastowe wygrywając oba spotkania.Po zaliczeniu wyniku meczu z gospodarzami z zawodów rejonowych nasi szczypiorniści uzyskali awans do turnieju barażowego.

• Zmiana planu lekcji
        • Ach, co to był za bal!

• 17.01.2023
        • Zgodnie ze szkolną tradycją, po raz pierwszy od 2020 roku w murach naszej szkoły wybrzmiały dźwięki studniówkowego poloneza W ten jedyny w swoim rodzaju, długo wyczekiwany wieczór czas wypełniony został fantastyczną atmosferą wspólnej zabawy i z pewnością na długo zapisze się w pamięci. Wieczorowe suknie, garnitury, uśmiechy - nasi uczniowie prezentowali się wspaniale!

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami kilkoma kadrami z tych wyjątkowych chwil.

• Mamy srebro!

• 16.01.2023
        • Nasze liceum po raz kolejny zdobyło tytuł „Srebrnej szkoły” w ogólnopolskim rankingu szkół ogólnokształcących „Perspektywy”. To prestiżowe wyróżnienie zawdzięczamy przede wszystkim naszych uczniom, którzy świetnie poradzili sobie na egzaminie maturalnym oraz przez cały miniony rok zdobywali kolejne laury w olimpiadach przedmiotowych. Srebrny znak jakości to dla nas potwierdzenie wysokiej jakości pracy szkoły, powód do dumy oraz motywacja, aby nie zwalniać tempa i sięgać po więcej!