• Rejonowe zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt

• 09.02.2023
        • Po wygranych zawodach powiatowych w tenisie drużynowym zarówno wśród chłopców jak
          i dziewcząt zawodnicy z naszej szkoły rywalizowali w rozgrywkach licealiady na etapie
          rejonowym, gdzie przyszło im się zmierzyć z najlepszymi drużynami z powiatu sanockiego.
          Chłopcy swoje zawody rozgrywali w Zespole Szkół Budowlanych w Brzozowie dnia 2 lutego
          2023 roku, gdzie po wszystkich wygranych meczach zajęli I miejsce awansując tym samym
          do finału wojewódzkiego.

Dziewczęta swoje mecze rozgrywały w naszej szkole w dniu 06.02. 2023 r. Idąc śladem
          swoich kolegów również bez porażki zakończyły zawody rejonowe zajmując w nich I miejsce
          premiowane awansem do dalszych rozgrywek na etapie wojewódzkim.

W kategorii chłopców naszą szkołę reprezentowali:
          1. Filip Dereń 3E
          2. Kamil Duplaga 4E
          3. Wojciech Rzepka 4E

W kategorii dziewcząt naszą szkołę reprezentowały:
          1. Kuś Karolina 4D
          2. Julia Komska 3E
          3. Edyta Malik 1C

Dodatkowo dziękujemy uczniom, którzy byli sędziami przy meczach rozgrywanych w naszej
          szkole za pomoc w organizacji zawodów na etapie rejonowym – a byli to:
          Wiktoria Wolańska (1B2), Hanna Wolańska (1D2), Natalia Rzepka (2C),Wiktoria Morajko
          (1B1), Wojciech Rzepka (4E) oraz Miłosz Konieczny (4E).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów.

• 3. miejsce naszych szczypiornistek w półfinale wojewódzkim

• 09.02.2023
        • We wtorek 7.02.2023r szczypiornistki z Brzozowskiego Kazika wzięły udział w półfinale wojewódzkim Licealiady, który odbył się w Krośnie.

W turnieju tym nieznacznie uległy drużynie z ZS Iwonicz oraz wygrały zdecydowanie z ZSNiG Krosno. Po zaliczeniu meczu z I LO Sanok z zawodów rejonowych nasze zawodniczki zajęły miejsce 3.

• Awans do turnieju barażowego dla naszych szczypiornistów

• 09.02.2023
        • Poniedziałek 6.02.2023r. był dniem Półfinału Wojewódzkiego Licealiady w piłce ręcznej chłopców, który odbył się w I LO w Sanoku.

Nasi szczypiorniści świetnie poradzili sobie w meczach z kolegami z ZSMech. Krosno i MZSP Miejsce Piastowe wygrywając oba spotkania.Po zaliczeniu wyniku meczu z gospodarzami z zawodów rejonowych nasi szczypiorniści uzyskali awans do turnieju barażowego.

• Zmiana planu lekcji
        • Ach, co to był za bal!

• 17.01.2023
        • Zgodnie ze szkolną tradycją, po raz pierwszy od 2020 roku w murach naszej szkoły wybrzmiały dźwięki studniówkowego poloneza W ten jedyny w swoim rodzaju, długo wyczekiwany wieczór czas wypełniony został fantastyczną atmosferą wspólnej zabawy i z pewnością na długo zapisze się w pamięci. Wieczorowe suknie, garnitury, uśmiechy - nasi uczniowie prezentowali się wspaniale!

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami kilkoma kadrami z tych wyjątkowych chwil.