• Bieg Tropem Wilczym 2023

• 23.02.2023
        • Drodzy uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie - pragniemy zaprosić was na wspaniałą inicjatywę i obchody Narodowego Dnia "Żołnierzy Wyklętych". Bieg Tropem Wilczym to już XI edycja imprezy zorganizowanej po raz pierwszy dla uczniów naszej szkoły!

Bieg odbędzie się 1 marca na dystansie 3,5 km o godzinie 11:00 na trasie Brzozowskiej ścieżki dydaktycznej "Brzozów Zdrój".

Zapisz się i oddaj hołd "Żołnierzom Wyklętym" na sportowo!

Zapisy w pokoju nauczycieli WF. Zapraszamy.

• Powiatowa Licealiada w piłce koszykowej chłopców.

• 23.02.2023
        • W dniu 22.02.2023 w sali I LO w Brzozowie odbył się turniej o awans do rejonowej Licealiady.

W zawodach brały udział szkoły średnie z powiatu brzozowskiego: I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Budowlanych oraz Zespół Szkół Ekonomicznych.

Wyniki rywalizacji:

ZSB - ZSE 20-17

ILO - ZSE 68- 12

ILO - ZSB 51- 15

Gratulujemy !!!

Życzymy dalszych sukcesów.

• Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu

• 23.02.2023
        • W dniu 20.02.2023 w Krośnie odbył się półfinał Wojewódzkiej Licealiady w pływaniu sztafetowym i indywidualnym chłopców i dziewcząt.

Obie sztafety zajęły 4 miejsce.

W rywalizacji indywidualnej :

w stylu motylkowym - I miejsce Oliwia Fejdasz

w stylu grzbietowym - II miejsce Julian Wątróbki

w stylu klasycznym - II miejsce Filip Paczkowski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Spotkanie z przedstawicielem Policji

• 22.02.2023
        • W dniu 20.02.2023 i 24.02.2023 r. odbyło się spotkanie z przedstawicielem Policji asp. szt. Januszem Korfantym. Spotkanie profilaktyczne odbyło się w klasach 3a, 2a, 2d i 3e.

Poruszone zostały tematy: odpowiedzialności prawnej nieletnich, agresji i przemocy wobec rówieśników, zasad zachowania się w szkole i poza nią, ponadto problem cyberprzemocy i skutków, jakie ze sobą niesie niewłaściwe korzystanie z Internetu. Szczególną uwage zwrócono równiez na temat  szkodliwości środków uzależniających, narkotyków, dopalaczy oraz ich wpływu na organizm człowiek
          (filmik edukacyjny).

• Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt

• 23.02.2023
        • W dniu 17.02.2023 na hali I LO w Brzozowie odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt. W imprezie udział wzięły 2 reprezentacje swoich szkół: I Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Ekonomicznych.

Po zaciętej rywalizacji mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla zespołu z I LO. Gratulujemy !!!