• Bieg Tropem Wilczym

• 03.03.2023
        • Za nami pierwszy w historii ILO Bieg Tropem Wilczym! Uczniowie dali z siebie wszystko, jednocześnie oddając hołd Żołnierzom Wyklętym - bohaterom, którzy swoje życie poświęcili walce za wolną Ojczyznę

Drodzy licealiści - jesteśmy z Was dumni! Zaś szczególne wyrazy uznania kierujemy pod adresem wszystkich tych uczniów, którzy okazali się być najwytrwalsi!

• Zmiana planu lekcji  od 06.03.2023
        • Wybory do samorządu uczniowskiego

• 01.03.2023
        • Drodzy uczniowie!

15 marca 2023 r. odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydatami do Samorządu mogą być uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie.

Kandydatów do nowego Samorządu mogą zgłaszać samorządy klasowe (maksymalnie dwóch kandydatów z jednej klasy) oraz uczniowie samodzielnie.

Przypominamy, że kandydaci powinni legitymować się dobrymi wynikami w nauce i bardzo dobrym zachowaniem.

Uczniowie, którzy chcieliby kandydować w wyborach i zostać przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego, prosimy o kontakt z panią Magdaleną Skoczek – opiekunem Samorządu. Zgłoszenia kandydatur przyjmowane będą do 2 marca 2023 r.

Ostateczna lista kandydatów zostanie ogłoszona 3 marca 2023 r. Osoby kandydujące mają prawo do kampanii wyborczej – wywieszania plakatów, roznoszenia ulotek, propagowania swoich pomysłów na uatrakcyjnienie życia szkolnego.

Samorząd Uczniowski I LO