• Koszykówka - awans do Baraży

• 30.03.2023
        • Po zaciętej walce nasi koszykarze zdobyli II miejsce w półfinale Wojewódzkiej Licealiady.

W przeprowadzonych rozgrywkach chłopcy dali z siebie wszystko, niestety w ostatniej kwarcie, z powodu kontuzji, boisko opuścił nasz najlepszy obrońca Alan Bartkowski i musieliśmy uznać wygraną przeciwnika.

Wyniki rozegranego turnieju:

I LO Brzozów - I LO Krosno 59:68

I LO Brzozów - LO Strzyżów 54: 27

I LO Krosno - ZSLic.Ustrzyki 54: 35

ZSLic.Ustrzyki - LO Strzyżów 47: 48

Dziękujemy za ogrom sportowych emocji oraz życzymy sukcesów w kolejnych wyzwaniach!!!!!

• Organizacja Konkursu Języka Angielskiego OLIMPUS

• 26.03.2023
        • KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

OLIMPUS SESJA WIOSENNA

odbędzie się 29.03.2023r o godzinie 8.00

w salach 210 i 205 – dla klas I, II i IV

oraz 30.03.2023r - DLA KLAS III (informacja u nauczycieli uczących języka angielskiego)

• Dni Otwarte

• 24.03.2023
        • Za nami dwa fantastyczne Dni Otwarte, w trakcie których Ósmoklasiści mieli okazję poznać naszą szkołę od środka, a tym samym: zapoznać się z ofertą kształcenia, uczestniczyć w zorganizowanych pokazach, oraz tańczyć i śpiewać z naszymi chórzystami.

To był wspaniały czas przede wszystkim dzięki zaangażowanym w zorganizowanie wydarzenia Licealistom - jesteście wielcy oraz dzięki pozytywnej energii wniesionej w mury „Kazika” przez naszych cudownych Gości - Ósmoklasistów oraz ich Opiekunów, którzy zaszczycili nas swoją obecnością

Przeżyjmy to jeszcze raz!!!

————————————————————-

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia

• KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO JERSZ ENGLISH ACE
        • Wybory do Samorządu Uczniowskiego 15.03.2023

• 14.03.2023
        • Drodzy uczniowie!

Przypominamy, że 15 marca 2023 r.(środa)  odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Regulamin wyborczy:

1. Terminu wyborów - 15 marzec 2023 r. (w godz. 9.00 – 13.00)
          2. W wyborach mogą brać udział wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.
          3. W dniu wyborów agitacja wyborcza jest zabroniona.
          4. Przewodniczący komisji wyborczej odpowiada za utrzymanie porządku i spokoju w czasie głosowania. Ma prawo żądać opuszczenia lokalu wyborczego przez osoby zakłócające porządek
            i spokój.
          5. Głosować można wyłącznie osobiście.
          6. Po okazaniu komisji legitymacji szkolnej (lub innego dowodu tożsamości) głosujący potwierdzają otrzymanie karty, składając podpis przy swoim nazwisku na liście wyborczej. Każdy wyborca może głosować tylko raz i komisji wolno mu wydać tylko jedną kartę do głosowania.
          7. Po zakończeniu terminu głosowania Komisja otwiera urnę
            i przystępuje do liczenia głosów.
          8. Komisja Wyborcza ogłasza oficjalne wyniki wyborów najdalej
            w ciągu 1 dnia po głosowaniu.