• Uwolnij wyobrażnię

• 09.05.2023
        • 28 kwietnia 2023r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w finałowym etapie Ogólnopolskiego konkursu UWOLNIJ WYOBRAŹNIĘ z obszaru biznes i zarządzanie, organizowanego przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej. Celem konkursu było: nabywanie umiejętności wykorzystania wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i ekonomii w obszarach zarządzania, poszerzenie świadomości istoty kompetencji miękkich w zakresie koordynacji projektów, a także w budowaniu strategii organizacji, zrozumienie pojęcia biznesu w kontekście praktycznym, rozwijanie wśród młodzieży świadomości nowoczesnego Lean Managmentu. W finale zmierzyło się 11 drużyn. Uczniowie w pierwszej rozgrywce rozwiązywali test dotyczący zagadnień z zakresu przedsiębiorczości i zarządzania, a następnie wykonywali zadania praktyczne przed komisją konkursową.

Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Bober i  Żaneta Sokołowska z klasy 2a, Karol Rak z klasy 3a i Marcelina Haduch z klasy 3b. Uczestnicy konkursu walczyli o bardzo atrakcyjną nagrodę jaką stanowiły indeksy na bezpłatne studia  w murach #WSTiE, toteż rywalizacja była zacięta, a poziom bardzo wysoki. Nasi reprezentanci nie sięgnęli po najwyższy laur, ale do drugiego- finałowego etapu dostali się spośród 400 uczestników z całej Polski. Należą się im więc ogromne gratulacje, tym bardziej, że wśród rzeszy drużyn ze szkół ekonomicznych, stanowili jedną z dwóch ekip reprezentujących licea ogólnokształcące. Warto dodać, ze komisja konkursowa była pod wrażeniem poziomu wiedzy i umiejętności uczestników

• Fotorelacja z pożegnania maturzystów

• 05.05.2023
        • 28 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Zapraszamy na FOTORELACJĘ

Uroczystość pożegnania przygotowali uczniowie klas 3b i 3d pod opieką pani Anety Brewki oraz pani Jolanty Gliściak. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbali nasi szkolni artyści, jak zawsze pod batutą pana Krzysztofa Łobodzińskiego. Wyjątkowym momentem było wykonanie pożegnalnych utworów przez dwie nasze uzdolnione abiturientki - Julię Kałamucką oraz Oliwię Mielcarek, która zagrała swoją autorską kompozycję.

Podczas uroczystości nagrodzeni zostali uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w różnych dziedzinach - naukowych, sportowych i artystycznych, nie zabrakło również słów pełnych wzruszenia, wygłoszonych zarówno przez uczniów jak i panią dyrektor Dorotę Kamińską.

• Życzymy matury na 100%

• 02.05.2023
        • Drodzy Maturzyści! W przeddzień czekającego Was egzaminu maturalnego oraz u progu dorosłości życzymy Wam jedynie właściwych wyborów, samych szczęśliwych gwiazd i ludzi, którzy będą wiatrem w Wasze skrzydła. Życzymy Wam matury na 100%, miłości malującej świat kolorami szczęścia, wiary w moc własnych możliwości i potęgi nadziei, która nawet „niemożliwe” zamienia w rzeczywistość. Cieszcie się życiem, spełniajcie marzenia, odkrywajcie świat i pamiętajcie o tym, że nasze drzwi zawsze pozostaną dla Was otwarte!

• Pożegnanie maturzystów

• 30.04.2023
        • Wybrane migawki z pożegnania tegorocznych maturzystów, wręczenie nagród dla najzdolniejszych i najbardziej utalentowanych uczniów I LO w Brzozowie. Pożegnanie z wychowanków z nauczycielami i z koleżankami i kolegami z młodszych klas.

• „Ostatni raz z moją klasą….”

• 27.04.2023
        • Maturzyści z Kazimierza ostatni raz bawili się wczoraj na dyskotece szkolnej. Przed nimi egzamin maturalny i droga do dorosłości, za nimi czas spędzony w murach naszej szkoły, który - mamy nadzieję - niejeden raz powróci pod postacią wspomnień i pozytywnych emocji. Te zaś, towarzyszące uczniom wczorajszego wieczoru, zdecydowanie były godne zapamiętania - młodzież bawiła się wyśmienicie.