• Poszerzamy horyzonty z programem Erasmus+

• 20.11.2023
        • Zaszczyt inauguracji serii mobilności w ramach realizacji programu Erasmus+, możliwej dzięki uzyskanej przez szkołę akredytacji, przypadł grupie nauczycieli, którzy na Malcie uczestniczyć będą w kursie językowym, szlifując znajomość języka angielskiego i podnosząc tym samym swoje kompetencje niezbędne w pracy nauczyciela. Dziś ruszyły zajęcia, które obejmować będą 30 godzin nauki języka angielskiego w międzynarodowych grupach oraz na różnych poziomach zaawansowania.

Dla naszych nauczycieli to będzie pracowity tydzień, ale nauka w tak pięknych okolicznościach przyrody i kultury to sama przyjemność!!

#ErasmusLOBrzozów

……………………………………………………….

Wyjazd dofinansowany ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej. Unia Europejska ani podmiot

udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

• Zmiana podziału godzin
        • Powiatowy Konkurs wiedzy o życiu i działalności Ks. Piotra Skargi

• 19.11.2023
        • „Nie wygłosił tych kazań gdy żył, niech wygłosi je teraz” - przywołane słowa, nawiązujące do biografii oraz roli ks. Piotra Skargi w polskiej kulturze, stały się mottem konkursu poświęconego Jego życiu i działalności. Konkurs, który zorganizowany został przez naszą szkołę, dedykowany był uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu brzozowskiego. W pierwszym, szkolnym etapie, uczestniczyło 73 uczniów, natomiast finał , w którym wzięło udział 12 uczniów, odbył się 6 listopada 2023.

Po sprawdzeniu prac konkursowych, biorąc pod uwagę także punkty zdobyte w pierwszym etapie, komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, w gronie których znalazły się:

Natalia Mikoś z I LO w Brzozowie,

Weronika Kulon z ZSE w Brzozowie,

Emilia Wójcik z I LO w Brzozowie.

Wyróżnienie otrzymali również uczniowie Szkoły Podstawowej w Przysietnicy, którzy jako jedyni z wszystkich szkół podstawowych z terenu powiatu przystąpili do konkursu. Wyróżnieni uczniowie tej szkoły to:

Nikola Jajko,

Weronika Bieda,

Julia Boroń.

Uroczyste rozdanie nagród odbyło się w wyjątkowym dniu - 11 listopada i połączone zostało z powiatowymi obchodami Narodowego Święta Niepodległości. Uczestnikom konkursu sukcesu pogratulowali Starosta Brzozowski Zdzisław Szmyd, który również wręczył laureatom przygotowane upominki, Pani Dyrektor Dorota Kamińska oraz ks. Piotr Sobolak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom i wyróżnionym uczniom!

• Akcja Szkolnego Koła Wolontariatu

• 17.11.2023
        • W dniu 20.11.2023 (poniedziałek), w naszej szkole odbędzie się  DZIEŃ TOSTA. Akcję organizuje Szkolne Koło Wolontariatu. Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup karmy dla psów w schronisku w Sanoku. Zapraszamy całą społeczność szkolną do przyłączenia się do akcji w poniedziałek. Koszt tosta to 3 i 4 zł.