• 2009/10

• chemia
        fizyka

CHEMIA

Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. I. Łukasiewicza organizowany przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej

Małgorzata Koźma - finalistka III etapu (nauczyciel Barbara Owoc)
        Rafał Domaradzki - finalista III etapu (nauczyciel Barbara Owoc)

46 Ogólnopolski Konkurs Chemiczny im. A. Swinarskiego organizowany przez Wydział Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Sobota Dariusz – wyróżnienie (nauczyciel Barbara Owoc)
        Domaradzki Rafał - wyróżnienie (nauczyciel Barbara Owoc)
        Małgorzata Koźma - wyróżnienie (nauczyciel Barbara Owoc)
        Łucja Froń - wyróżnienie (nauczyciel Barbara Owoc)
        Katarzyna Krupa - wyróżnienie (nauczyciel Barbara Owoc)

FIZYKA

Wojewódzki Konkurs Projektów Naukowych z Fizyki zorganizowany w ramach projektu unijnego FENIKS przez Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet Kielecki i Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Mateusz  Siwak - I miejsce (nauczyciel Lesław Franus)
        Szymon Sabik - I miejsce (nauczyciel Lesław Franus)

MATEMATYKA

XXV Konkurs Matematyczny im prof. Marszała w Łańcucie

Wojnicki Arkadiusz – I miejsce w kategorii klas I (nauczyciel Joanna Bieńkowska)
        Ewa Bieńkowska – wyróżnienie w kategorii klas II (nauczyciel Marzena Szewczyk)

X Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

Ewa Bieńkowska – wyróżnienie w kategorii klas II (nauczyciel Marzena Szewczyk)

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Arkadiusz Wojnicki – wynik bardzo dobry w kategorii JUNIOR (nauczyciel Joanna Bieńkowska)
        Tomasz Wiszyński – wyróżnienie w kategorii STUDENT (nauczyciel Marzena Szewczyk)
        Mariusz Mendyka - wyróżnienie w kategorii STUDENT (nauczyciel Marzena Szewczyk)
        Ewa Bieńkowska - wyróżnienie w kategorii STUDENT (nauczyciel Marzena Szewczyk)