• Rok szkolny 2014/2015

        • matematyka 
          chemia
          fizyka
          informatyka
          historia
          religia
          język polski
          język angielski
          język niemiecki
          język francuski

          Osiągnięcia sportowe

           

          MATEMATYKA

          Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „O Diamentowy Indeks AGH” 

          Do finału dostało się trzech uczniów klasy IIIA

          • Łukasz Dydek
          • Józef Faciszewski
          • Radosław Śnieżek

           

          W II etapie wzięli udział:
          Iwona Błażko - IIIB
          Justyna Pałka - IIIB
          Krzysztof Bieńkowski - IIIB
          Łukasz Dydek - IIIA
          Józef Faciszewski - IIIA
          Adrian Gdula - IIIA
          Kamil Rogoz - IIIA
          Radosław Śnieżek - IIIA

          Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa w Jaśle

          • Krzysztof Bieńkowski (IIIB) – wyróżnienie w kategorii klas trzecich.

           

          XV Podkarpacki Konkurs Matematyczny im. Franciszka Leji

          Etap powiatowy:

          W kategorii klas pierwszych najlepsze wyniki uzyskali:

          1. Florczak Mateusz IA
          2. Kucharski Michał IA
          3. Piejko Patryk IE

           

          W kategorii klas drugich najlepsze wyniki uzyskali:

          1. Gładysz Jakub IIA
          2. Wnęk Kamil IIA
          3. Wolańska Natalia IIA

           

          Konkurs "Sowa Matematyczna"

          W II etapie wzięli udział:

          • Łukasz Dydek – IIIA
          • Krzysztof Bieńkowski IIIB
          • Paweł Pietrasz IIIA
          • Damian Wróbel IIIA

           

          Konkurs Alfik Matematyczny 

          Najlepszy wynik w szkole (dobry w kraju) uzyskali

          • Krzysztof Bieńkowski  IIIB
          • Paweł Pietrasz – IIIA


          W kategorii :
          klas I najlepszy wynik w szkole uzyskała    Oliwia Dąbrowska  – I B
          Klas II najlepszy wynik uzyskał    Marek Jatczyszyn – II E
          klas III najlepszy wynik uzyskał Krzysztof Bieńkowski – III B

          CHEMIA

          Olimpiada Chemiczna

          W II etapie wzięli udział uczniowie klasy IIIB

          • Paweł Potoczny
          • Konrad Rakoczy
          • Piotr Romanik
          • Krzysztof Bieńkowski
          • Michał Kamiński

           

          Podkarpacki Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

          Do III etapu zakwalifikowali się uczniowie klasy IIIB

          • Paweł Potoczny
          • Konrad Rakoczy
          • Michał Kamiński
          • Krzysztof Bieńkowski

           

          FIZYKA

          Ogólnopolska Olimpiada Fizyczna "O Diamentowy Indeks AGH"

          W II etapie wziął udział:

          • Damian Wróbel IIIA

           

          INFORMATYKA

          IX Konkurs Informatyczny "Bóbr"

          Najlepszy wynik w szkole (dobry w kraju) uzyskał

          • Karol Baran IIA

           

          RELIGIA

          XXV Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej

          • Katarzyna Jaskółka zakwalifikowała się do finału (zajmując III miejsce na drugim etapie)

           

          W drugim etapie wzięli udział:
          Adrian Gdula IIIA
          Katarzyna Jaskółka IIIA

           

          Wojewódzki Konkurs o św. Janie z Dukli

          W finale konkursu: III miejsce - Patrycja Antoń - IB 

           

          Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

          W finale konkursu:
          - Aleksandra Mielcarek - IID
          - Weronika Nogaj - IIB

           

          VII Ogólnopolska Olimpiada "Myśli Jana Pawła II"

          W II  etapie:
          - Dorota Wyparska - IB
          - Monika Kusiak - IIIB
          - Justyna Pałka - IIIB 

           

          XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

          W finale konkursu: Jakub Ciesielski - IB 

          W II etapie wzięli udział:
          - Jakub Ciesielski - IB
          - Damian Strącel - IIB
          - Adrian Gdula - IIIA

           

          JĘZYK POLSKI

          Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym FRASZKA

          • Weronika Błaż - I miejsce w szkole

           

          Wyróżnienia – klasy pierwsze:

          • Grzegorz Gadamski – IA
          • Anna Wilk – IA
          • Dominik Draguła – IA
          • Aleksandra Śnieżek – IB
          • Jakub Ciesielski – I B
          • Patrycja Gierla IB
          • Paulina Krzysik –  IB
          • Oliwia Dąbrowska – IB
          • Joanna Rogula IB
          • Emilia Szmyd –  IB
          • Paulina Ryba –  IC

           

          Wyróżnienia – klasy drugie:

          • Kamila Domaradzka – IIB
          • Karolina Kościńska –  IIB
          • Stella Mazur –  IIB
          • Marlena Sobota – IIC
          • Dominika Czerkies –  IIC

           

          Wyróżnienia   klasy trzecie:

          • Monika Kusiak – IIIB
          • Zuzanna Mazur – IIIB
          • Barbara Mac –  IIIB

           

          JĘZYK ANGIELSKI

          ENGLISH HIGH FLIER 2014

          Najlepsze wyniki osiągnęli:

          z klas I

          • Kacper Bryś
          • Patryk Piejko
          • Karolina Sawka

           

          z klas II

          • Monika Mateja
          • Elżbieta Błyskal
          • Liliana Duplaga

           

          z klas III

          • Maja Szczepańska
          • Weronika Wojtowicz
          • Karolina Masłyk

          JĘZYK NIEMIECKI

          Olimpiada Języka Niemieckiego

          W II etapie wzięła udział

          • Karolina Florczak - IIID

           

          Konkurs Języka Niemieckiego Braci Grimm

          Do II etapu przeszli:

          W kategorii klas pierwszych

          1. Patrycja Antoń - IB
          2. Kamila Wojtowicz - IC

           

          W kategorii klas drugich i trzecich:

          1. Karolina Florczak - III D
          2. Marek Jatczyszyn - II E

           

          JĘZYK FRANCUSKI

          II Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego.

          Do II etapu przeszli:

          • Tobiasz Fejdasz -  IB
          • Paulina Brodzicka -  IIB
          • Natalia Wolańska -  IIA